Skocz do zawartości

Ponton wędkarski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Od ponad 2 tygodni siedzę na olx i innych fejsach, szukając czegoś "lekkiego, szybkiego, alternatywnego do łodzi". 

Wczoraj sprzedałem Sempera ze wszystkim jak miałem, łącznie z echo, przyczepka, silnikami zaburtowymi. Nie ma nic. Co prawda buduję się coś nowego, ale... 

Jeżdżąc trochę po Polsce w tym roku przeklinałem na slipy, problem rozwiązałem w sumie kupując Pajero i sprzedając Ojcu Subaru... Ale... 

Jest sporo wód, gdzie nie można na spalinie, więc 2 tygodnie temu podjąłem decyzję, że coś kupię. Szukałem używek i one wcale tańsze nie są od nowych. 

Wyeliminowałem Kolibri, bo są wąskie. 

Ponton musi być w przedziale 360/400 z aluminiowa podłogą. Będzie zamontowany na stałe na przyczepce do tzw szybkich wypadów. Aku i elektryk już zamowiony

Na tą chwilę myślę o 3 markach :

Yamaha, Gala, Kraken. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

Yamaha, Gala, Kraken.

Nie wiem skąd do nas to pytanie;).  Przecież nie będę Tobie przytaczał opinii z neta. Za każdy z tej marki, kupię sobie 2 łódki z silnikami niemal. Ja, zwykły zjadacz chleba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Semi napisał:

Zobacz sobie jeszcze pontony firmy Maweric.

Oglądałem je wczoraj na zawodach, taki hmm, szukam jak wyżej modeli. Yamahy i Krakena nie ma, może wyszarpie od dilera ostatni 370 w piątek jeśli dojdzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zmieniłem temat wątku, aby nie dublować tematu. 

Właśnie dostałem powiadomienie, że idzie do mnie kurierem ?????. 

Wziąłem wersję kamuflaż, bo jest mocniejszą guma. 

Domówiłem już do niego dwa uchwyty do trollingu, w sumie to na rzeki, bo chce być łowca rzecznych potworów, czytaj sumów ???

Dwa uchwyty typu knaga, oraz pokrowiec i przeczepkę. 

Stare echo mam to wystarczy i będzie je trzeba jakoś zamontować. 

Zanim zacznę kleić, zmieniać, to z 2 lub 3 razy muszę popływać, aby wiedzieć co i jak. 

Muszę też wymyśleć montaż wędek w poziomie... 

Fota skradziona z fejsa od kolegi?

FB_IMG_1601470792410.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Domówiłem już do niego dwa uchwyty do trollingu, w sumie to na rzeki, bo chce być łowca rzecznych potworów, czytaj sumów ???

Muszę też wymyśleć montaż wędek w poziomie... 

Z całego serca życzę Ci abyś nic nie złapał w trosce o bezpieczeństwo sprzętu i Twoje, nie żartuję.

 

Chcesz łapać sumy w trollingu i mieć wędki ustawione poziomo?!? Wybierz albo wędki w pionie albo trolling/sumy czy bezpieczeństwo.
Niestety to się nie dodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, NPC napisał:

Z całego serca życzę Ci abyś nic nie złapał w trosce o bezpieczeństwo sprzętu i Twoje, nie żartuję.

 

Chcesz łapać sumy w trollingu i mieć wędki ustawione poziomo?!? Wybierz albo wędki w pionie albo trolling/sumy czy bezpieczeństwo.
Niestety to się nie dodaje.

A od czego jest miękki kołowrotek?????????

Plany a to co się wydarzy to dwie różne rzeczy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Ponton wędkarski

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...