Skocz do zawartości

Rzeka Wisła


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przejrzałem forum po haśle "Wisła" i były wątki, ale one dotyczyły głównie jakiś wycieków, katastrof etc. 

Na początk film mojego ulubienica z Pl. 

I troszeczkę muszę się doczepić, takie lelum polelum to było. 

Na koniec mała szpilka o regulacji, ale spodziewałem się wiecej, że ktoś w końcu zajmie stanowisko dość mocne jeśli chodzi o przekop zalewu wiślanego. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
11 godzin temu, Grendziu napisał:

Nie będzie tamy, powód jest prosty nie będzie kasy na jej budowę, wykup terenu a Unia nie da kasy na tamę.

 

 

Edycja: Przynajmniej mam nadzieję, że jej nie będzie bo znalazłem wizualizację tej tamy:

 

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Generalnie, to może jakiś uczony by się wypowiedział na ten temat, bez względu na wyznanie polityczne? 

Np zalew Goczałkowice, nawet maczałem tam kija kiedyś, sztuczny zbiornik, z którego korzystało 3,5 mln mieszkańców w pobliżu. 

Warto budować takie pierdoly czy nie? 

"dla Ryb" i przyrody - nie, a z innych powodów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Dziś korzystając z dnia wolnego objeździłem około 20km linii brzegowej Wisły, by znaleźć jakieś fajne miejsce do moich Wiślanych wędkowań. Woda mega wysoka, na ten moment średnio widzę swoje wędkarskie szanse, ale kilka miejsc fajnych znalazłem. Strasznie dziś wiało, więc i fala spora była. Woda w miejscach spokojnych, gdy ostatnio objeździłem Wisłę, dziś rwała ostro. To jest trudna rzeka, jednak mam do niej blisko i chcę ją trochę poznać w tym sezonie, odpuszczając odcinki, które dobrze znam, sezon 2022 będzie pełen niespodzianek, tak to czuję, bo najarałem się na Wisłę, jak mało kiedy ?????

Tak na marginesie, to na odnodze woda mega wysoka, zostają tylko zatoczki na Wiśle do obławiania.

20220223_150511.jpg

20220223_150509.jpg

20220223_142537.jpg

20220223_140749.jpg

20220223_140717.jpg

20220223_140712.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=722]Grzes77[/mention] wrzuciłem w odpowiedni wątek aby rósł.... W końcu zabierasz się za poważne wędkowanie, a nie jakieś komercje
Wrzuć tylko relację z wędkowania na swojej komercji....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...