Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Ja już wyleczyłem się z wymyślnych przyponów.... szkoda kasy a i tak ryb nie przynoszą..... no ale filmy trza kręcić.....

Im prościej tym lepiej - hak to podstawa .... potem cała mechanika....

Dociążenia zakładam nad wodą ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2016 o 16:57, MjMaciek napisał:
Ja już wyleczyłem się z wymyślnych przyponów.... szkoda kasy a i tak ryb nie przynoszą..... no ale filmy trza kręcić.....
Im prościej tym lepiej - hak to podstawa .... potem cała mechanika....
Dociążenia zakładam nad wodą ...


Zawsze się nad tym zastanawiałem. Po co te d'ringi, sringi itd. Rozumiem pozycjonowanie haka i tak jak wspomniałeś jego kształt i ewentualnie rozmiar, ale te cuda....
Ryba albo na chęć to bierze, albo nie. Inną sprawą jest kamuflaż, tu i owszem ryby się uczą (jeśli przeżyją)tylko czy aby tak szybko. Ewolucja trwa dziesiątki tysięcy lat, a nie od spotkania do spotkania z wędkarzem. Jeśli by tak było to dawno by nas karpie wyparły, bo człowiek jest tak głupi, że nawet nie uczy się na swoich błędach. Dodatkowo inne stworzenia dziedziczą część wiedzy genetycznie, w przeciwieństwie do ludzi. Człowiek rodzi się głupi, uczy się całe życie. I co? I tak głupi umiera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis może nie dziesiątki tysięcy lat...... ale jak taka 15 zaparkuje kilka razy na macie to złap ją potem....

To cwaniaczki.... ale tak jak mówię ja już wyrosłem z kosmicznej technologii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o czym mówisz. Wiem też, że znacznie łatwiej bym taką sztukę złowił na ochotkę niż na kulkę, bo to robaki są naturalnym pokarmem, a nie kulki. Kulki mają jednak wiele zalet jak chociażby to że się nie psują tak szybko, są przynęta selektywną itd. Jednak naturalny pokarm jak ślimaki, raki , robaki i inne stworzenia z rybkami włącznie są nr1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...