Skocz do zawartości

Wybór wędki/kolowrotka


Karol benek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Splot napisał:

Poszukuję kołowrotka do łowienia w rzece koszykami 120-150g. 

Edit. Fajnie jak by to była Dajła :)

Coś w rozmiarze 6000 ze spiningowych lub 5000+ z big pitów, ciężko coś podpowiedzieć jeżeli nie znamy nawet budżetu.
 

Najmniejsza to Daiwa BG 4500 lub większa :pb_lol:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NPC napisał:

Coś w rozmiarze 6000 ze spiningowych lub 5000+ z big pitów, ciężko coś podpowiedzieć jeżeli nie znamy nawet budżetu.
 

Najmniejsza to Daiwa BG 4500 lub większa :pb_lol:

 

 

Co do budżetu to standardowe okolice 350zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie poszalejemy, coś w stylu Ninja 6000, N`Zon LT 5000 lub 6000 lub Black Widow 5000LDA.

Wszystkie mają plusy i minusy w tym różne szpule jak mini big pit czy szybki hamulec.

 

Jak chcesz mojej opinii z tych 3 to bierz BW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

Co do budżetu to standardowe okolice 350zł.

Jeśli potrzebna Ci betoniara, waga nie przeszkadza a wolny bieg może być, to jest takie coś o naprawdę ładnej pracy i nawoju, o sile na korbie nie wspomnę. Mam, to wiem co piszę. https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-okuma-aventa-bf-ab-5000-wolny-bieg-11256543857 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Jeśli potrzebna Ci betoniara, waga nie przeszkadza a wolny bieg może być, to jest takie coś o naprawdę ładnej pracy i nawoju, o sile na korbie nie wspomnę. Mam, to wiem co piszę. https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-okuma-aventa-bf-ab-5000-wolny-bieg-11256543857 

Właśnie o betoniarkę mi chodzi. Wolny bieg przyda się bo lubię czasem zamknąć oczy na chwilę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Daiwa czy wszystko w okolicy? Okuma to też nie jest zły wybór tylko wszystko w okolicy rozmiaru 6000 a jak Aventus to w wersji na USA czyli CORONADO CDX, ten ma wkręcaną korbę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

Właśnie o betoniarkę mi chodzi. Wolny bieg przyda się bo lubię czasem zamknąć oczy na chwilę ;)

Pod Brzanówkę go podpinałem. Kij wydaje się w tedy ciut ciężkawy, ale nie myślisz że coś przy ściąganiu ci puści. ( jak się zdecydujesz, nie bierz większy niż 5000)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, NPC napisał:

To nie poszalejemy, coś w stylu Ninja 6000, N`Zon LT 5000 lub 6000 lub Black Widow 5000LDA.

Wszystkie mają plusy i minusy w tym różne szpule jak mini big pit czy szybki hamulec.

 

Jak chcesz mojej opinii z tych 3 to bierz BW.

Wiesz coś o tym kołowrotku Daiwa N'Zon Distance 25 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...