Skocz do zawartości

Wybór wędki/kolowrotka


Karol benek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Splot

 

 

Na dzień dobry dwa łożyska pod przekładnie i coś z tego będzie, można jeszcze dołożyć do rolki a w ostateczności pod ślimaka następne dwie sztuki. Wiem narzekam i poprawiam fabrykę.


Przy takich ciężarach i łowieniu w rzece duża maszyna dłużej wytrzyma i patrz na to, później na wygląd/cenę chyba, że wygląd jest ważniejszy.


Jeżeli będziesz ściągał takie obciążenie na kołowrotku to każdy z tej grupy cenowej prędzej czy później zrobi się sieczkarnią. Może tylko Okuma wytrzyma jako, że ma najlepszy stosunek ceny/jakość czytaj: ma tańsze lepsze kołowrotki. Chyba, że nie łowisz na plecionki i lubisz sieczkarnię od początku to Penn Slammer 360 lub 460.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Administrator
Dnia 6.01.2022 o 14:38, Splot napisał:

Kupiona Dajła Distance 25. Zdjęcie porównawcze z Ninjom 4012.941cddc43b683bf71646e7f0904b006a.jpg7ec7d60d46ca0ca541e62aec9d2eb7b2.jpgb313d3368f1c0b1344b91541f617482f.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Jak Ci sprawuje ten dystansowy, bo chce skompletować z kijem do metody. Tym co kupił ostatnio @Sołtys stan, ale nie wiem, czy nie będzie za ciężki do tamtego kijka.

"Kołowrotek Daiwa N'Zon 25 Distance 4.6:1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grendziu napisał:

Jak Ci sprawuje ten dystansowy, bo chce skompletować z kijem do metody. Tym co kupił ostatnio @Sołtys stan, ale nie wiem, czy nie będzie za ciężki do tamtego kijka.

"Kołowrotek Daiwa N'Zon 25 Distance 4.6:1"

Sprawuje się dobrze, to najcięższy i największy kołowrotek jaki miałem i mam. Jeśli miał bym się ponownie decydować to wybrał bym go ponownie. Hamulec płynny, koszyki 120g zwija bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...