Skocz do zawartości

Przechowalnia wędkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Chce tak???

received_845805229581716.jpeg

Ale że tak mało, czy czysto?

Szału nima, a Ty chcesz tak. W Twoim przypadku to proste, sprzedaj większość sprzętu, pomaluj kanciapę na biało i będziesz miał takie cusie, proste, nie dziękuj :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grendziu napisał:

Chce tak???

received_845805229581716.jpeg

Nie zmieściłbym tam nawet swojej kolekcji kołowrotków, mało miejsca na ten cały majdan.

Z drugiej strony wszystko estetycznie wykonane w japońskim stylu jednak wole skandynawski styl czyli w drewnie, nie będzie widać brudu po zanęcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Grzes77 napisał:

Ale że tak mało, czy czysto?

Szału nima, a Ty chcesz tak. W Twoim przypadku to proste, sprzedaj większość sprzętu, pomaluj kanciapę na biało i będziesz miał takie cusie, proste, nie dziękuj :champagne-2010:

Wiem, że Twoja fajna, pochwal się ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Grzes77 napisał:
51 minut temu, Grendziu napisał:

Wiem, że Twoja fajna, pochwal się ???

A to masz przyjacielu skleroze

I to jaką???, co do sprzętu, jeden mi wkręca że jakość nie ilość ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grendziu napisał:

I to jaką???, co do sprzętu, jeden mi wkręca że jakość nie ilość ???

Jedną ceratą wszystkiego nie obłowisz! :) 
 

Choć w sumie jeszcze nie łowiłem karpi z rzutu Certat'ką :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grzes77 napisał:

pomaluj kanciapę na biało i będziesz miał takie cusie,

Przecież Darecki po pierwszej wyprawie na ryby, miał by tam mydło, powidło i wszystko splątane na podłodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 godzin temu, ArekH napisał:

Przecież Darecki po pierwszej wyprawie na ryby, miał by tam mydło, powidło i wszystko splątane na podłodze. 

Srydło???

Cały czas myślę o tym czy mi to wszystko potrzebne. 3 kije karpiowe w tym spod - nie łowilem 2 sezony, a ogólnie łowiłem może z 5 razy na te kije przez 4/5lat.

Feeder, hmm mam taki sprzęt o którym marzyłem zawsze, może nie poszedłem w Free Spirit, ale są dwa Aventusy i dwa kreciloki long dystanse, do tego picker Shimano oraz kij do metody Browning i w zasadzie oprócz mocnego uciągu na rzeki jestem wstanie łowić tym wszędzie. 

Spinnigu aktualnie u mnie za dużo, a ciągle mało. Wciąż układam sobie w głowie minimalizm, aby wszystko było co potrzebne do łodzi, brzeg odpada bo chce tylko łowić non stop z jednostki pływającej. 

Casting - zniechęcił mnie multik używany ABU, bo nie zgrał się z kijem 1-6g mimo, że był serwisowany, uważam, że ktoś wcisnął mi mega shit. Za to kij Dragona Hande Made do 70/80g jest zajebiaszczy i często nim łowię, udało mi się go odkupić za frytki, a do tego ma sztywną tubę do kijków. Mam stary cast do 35g, więc tutaj sprawa jest prosta, wystarczy mi jeszcze jeden kij do 120/150g i pewnie starczy, chyba że zacznę wymyślać casty pod sandacze, sracze i sumy etc. 

Niestety w chacie nie mam gdzie tego trzymać, a w garażach mimo zabezpieczeń, nie są murowane wkurzają mnie myszy. 

Chce mieć tak poukładany spinn, że wchodzę z pomysłem na wodę, biorę trzy maksymalnie kije i jadę i pływam. 

Minimalizm na łodzi jest fajny, ale ciężko go tam ułożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Przed... IMG_20201227_133211.thumb.jpg.abe4ac4185cc545df73ae0adaddae098.jpg

Po... IMG_20201227_141617.thumb.jpg.15bfd7de97cfd449d4adedba6ac1588a.jpg

Wylane octem, teraz czas wymyśleć jak pozbyć się gryzoni i czas stworzyć królestwo wędkarskie ???

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...