Skocz do zawartości

Humminbird i Minnkota


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem zrypany model echo, ponoć należy wgrać nowe oprogramowanie i będzie śmigać. W normalnej sytuacji powinno mi się zaproponować od ręki wymianę, a że tego już nie ma na rynku modelu co wybrałem, to muszę czekać do 2tygodni na coś tam
Kurde dać pare grubych tysi za jakiegoś leżaka magazynowego... Do tego jeszcze nie działający. To jak oni Ci to tam instalowali? Ja bym to od razu zwrócił i wziął coś nirmalnego co jest dostępne na rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to już woda po parówkach ale dlatego często przepłacam za wędkarstwo. Nie po to jadę na ryby się odprężyć by się wku**** że coś nie działa.

 

Osobiście bym kupił dobrą i drogą, nie zmieniasz jej co roku, to nie ma być jednorazówka a tą "starą" oddał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Finał jest taki, że zamieniam na tą chwilę 12 Solix na 15 Solix za "drobną" opłatą i mam nadzieję, że to już będzie działać. W sobotę z kolegą będę testować na jego łodzi i Echach przetwornik 360 Mega Imagng, aby być pewny, że wszystko działa. Czas działa na moją niekorzyść, ze względu na to, że nie ogarnę tego wszystkiego do zawodów na Sławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, ArekH napisał:

Obyś nie zapomniał co to wędka. 

To nie moje, jestem jeden z nielicznych spinningistów co często nie bierze echa na znane mu wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

@elvis masz gdzieś te filmiki z napraw co robiliśmy na zlocie, jak tak to proszę o nie, wiem, że wtedy ręcznie mi się udało to w końcu ustawić. Mega wkurzony jestem na ciągłe awarie, znalazłem w końcu przyczynę, ale oby to było to. Dziobówka znowu się zaklinowała i zamiast planować wypad na ryby, czeka mnie jutro zabawa w Nieniawiszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...