Skocz do zawartości

Multiplikator Ultra Light


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak trzeba być w centrum zainteresowania w końcu kupno multika przez Darka to nie może przejść bez echa w dodatku UL nie długo Method Mania wejdzie na rynek Spinningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz łowił z łodzi czy z brzegu?
 

Z łodzi to nie ma sensu kupować nowej zabawki bo i tak wszędzie dorzucisz, o tym, że koszt wysoki już Ci pisałem.

 

Jak się uprzesz jednak na UL w BC to napisz, dam Ci parę propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, NPC napisał:

Będziesz łowił z łodzi czy z brzegu?
 

Z łodzi to nie ma sensu kupować nowej zabawki bo i tak wszędzie dorzucisz, o tym, że koszt wysoki już Ci pisałem.

 

Jak się uprzesz jednak na UL w BC to napisz, dam Ci parę propozycji.

Pomacałem już z 8 w różnych cenach, każdy ma coś. Ul tzn ze kij od 1-7g, chyba zostanę przy Abu srabu, szkoda zachodu. Dopracuje to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Pomacałem już z 8 w różnych cenach, każdy ma coś. Ul tzn ze kij od 1-7g, chyba zostanę przy Abu srabu, szkoda zachodu. Dopracuje to. 

 

Dokup leciutką płytką szpulę i najlepsze łożyska najlepiej ABEC 7 i wymień tylko te po obu stronach szpuli w tym to jedno na szpuli.

 

PS. Mówiłem, ostrzegałem ale mnie nikt nie chce słuchać! Idę z rozpaczy wsadzić flaszkę do zamrażarki :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 godzin temu, booohal napisał:

Rafał Malinowski "Spigot" 

Napisz do niego na FB. Myślę, że pomoże. 

Był już u niego na serwisie, chodzi płynniej ale i tak robią się brody.

Trzymałem multika między innymi tego z filmu  w pierwszym poście i też coś mi nie pasiło coś, widocznie się nie znam, więc prawdopodbnie z Alie przyjdzie Tatuala 2020 model 1003 dw sw czy jakoś, nie pamiętam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 20.12.2020 o 00:12, NPC napisał:

 

Dokup leciutką płytką szpulę i najlepsze łożyska najlepiej ABEC 7 i wymień tylko te po obu stronach szpuli w tym to jedno na szpuli.

 

PS. Mówiłem, ostrzegałem ale mnie nikt nie chce słuchać! Idę z rozpaczy wsadzić flaszkę do zamrażarki :P 

Panie ja tam sam nic nie będę wymieniał, bo popsuję. W weekend byłem z Romkiem na wyprawie, który ponoć na cast łowi od 30 lat z przerwami, mówił, że mam odpuścić sobie do 7g, że castem fajnie łowi się od 10g łącznie, ale zaznaczył też, że wiele mogło się zmienić w technologii i może akurat UL da się już łowić normalnie bez bród.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Grendziu napisał:

Panie ja tam sam nic nie będę wymieniał, bo popsuję. W weekend byłem z Romkiem na wyprawie, który ponoć na cast łowi od 30 lat z przerwami, mówił, że mam odpuścić sobie do 7g, że castem fajnie łowi się od 10g łącznie, ale zaznaczył też, że wiele mogło się zmienić w technologii i może akurat UL da się już łowić normalnie bez bród.
 

 

W skrócie chodzi o fizykę: rzucamy przynętą która ma nadać prędkość szpuli która jest sporo cięższa czytaj nie będzie się dobrze kręcić to nie rzucisz.

 

 

 

A nie mówiłem? :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 21.12.2020 o 07:50, Grendziu napisał:

ale i tak robią się brody

Swojego Revo LT kupiłem właśnie od takiego Miszcza, który mówił, że robią się brody.

Poleciłem Ci go, bo opanowanie mojego zajęło mi kilka minut i teraz jego obsługa to 2 kliknięcia magnetykiem w górę lub dół. 

Jestem niemal na 100% pewien, że to jest błąd operatora, a nie sprzętu.

Podsumowując: kupa sprzętu, brak talentu :39icon:

@Grendziu pamiętaj, trening czyni Miszcza... patrz na mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Hotpoint napisał:

Swojego Revo LT kupiłem właśnie od takiego Miszcza, który mówił, że robią się brody.

Poleciłem Ci go, bo opanowanie mojego zajęło mi kilka minut i teraz jego obsługa to 2 kliknięcia magnetykiem w górę lub dół. 

Jestem niemal na 100% pewien, że to jest błąd operatora, a nie sprzętu.

Podsumowując: kupa sprzętu, brak talentu :39icon:

@Grendziu pamiętaj, trening czyni Miszcza... patrz na mnie ?

Co byś nie polecił.... ???

Wydaje mi się, że shit kupiłem z olx, był w naprawie u Spingota, szału nie było. Tak naprawdę będę mądrzejszy jak porzucam nim do 14g, a Ultra light szukam dalej, bo kijek od @tobiasz jest na wypasie i szkoda, aby leżał i się kurzył ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...