Skocz do zawartości

Multiplikator Ultra Light


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Hotpoint napisał:

Swojego Revo LT kupiłem właśnie od takiego Miszcza, który mówił, że robią się brody.

Poleciłem Ci go, bo opanowanie mojego zajęło mi kilka minut i teraz jego obsługa to 2 kliknięcia magnetykiem w górę lub dół. 

Jestem niemal na 100% pewien, że to jest błąd operatora, a nie sprzętu.

Podsumowując: kupa sprzętu, brak talentu :39icon:

@Grendziu pamiętaj, trening czyni Miszcza... patrz na mnie ?

 

Ciężko teraz coś kupić bez magnetyka w niskim profilu, dwa po to on jest bo lekkie przynęty to nie jest ich żywioł i po raz trzeci: a dorzucisz tam gdzie ja zwykłym kołowrotkiem?

Ćwicz, ćwicz przyjadę popatrzeć na nęcenie Grendzia zestawami i na Twoje rzuty przy wietrze w twarz :D 
Po czym wezmę byle jaką wędkę i pokażę Ci co jest 5. Na koniec upijemy Grendzia Coca Colą bez wkładki :P 

 

 

Nie multiplikator czy stałoszpulowiec jest tutaj ważne, ważne jest wykorzystanie odpowiedniego sprzętu do odpowiednich warunków. Łowić na 100% możliwości i nie ograniczać się do jednej metody połowu czy sprzętu. Stety, niestety multiplikator nie są dobrym rozwiązaniem do przynęt UL. Da się ale nie dość, że odpowiedni kosztuje to majątek to i tak kołowrotek ze stałą szpulą będzie rzucał dalej nawet jak wydamy 3k na samego multika.

Z łodzi to jeszcze pół biedy bo można podpłynąć ale z brzegu to już inna bajka a ryby zawsze stoją metr od naszego zasięgu czytaj przynęty :) 

 

Pan Prezes lubi wybrzydzać i ciągle coś zmieniać, pisałem mu już parę razy, że UL i multik to złe połączenie aż musiał się skonsultować z kimś innym bo chyba mi nie wierzył. Cóż, takie życie, że ciągle muszę powtarzać "A nie mówiłem" :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki akurat maluję na chacie, ale jak skończę to wrócę was ponokautować , a tym czasem w ramach przygotowań zacznijcie se śpiewać międzynarodówkę zaczynając od słów... "Bój to jest nasz ostatni..." ?

Krótko mówiąc: już po was :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Chłopaki akurat maluję na chacie, ale jak skończę to wrócę was ponokautować , a tym czasem w ramach przygotowań zacznijcie se śpiewać międzynarodówkę zaczynając od słów... "Bój to jest nasz ostatni..." ?

Krótko mówiąc: już po was :grin-min:

Hmm nie dość, że pracuje w niedzielę to jeszcze zachęca do śpiewania międzynarodówki.

Chyba wiem kogo tam trzeba do Ciebie nasłać: kucykarzy od pewnego starszego pana z muszką :P

 

Czekam z niecierpliwością, dajesz Jędrek dajesz, jestem gotowy:

 

1.jpg.5d5c5d2e40ae88e7a2f3d74ac7c7690d.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te... Matematyk.... Ty mnie tu nie wyliczaj :grin-min: bo:

1. To czy idzie czy nie idzie kupić multika z magnetykiem czy bez nie ma tu nic do tego, chodzi o to, że są co najmniej 2 pokrętła i napisałem to, żeby najgrubszy wiedział czym reguluję, bo przy takiej mnogości chłop może się pogubić :39icon:

2. Jest po to by było łatwiej, choć jak widać nie wszyscy sobie radzą :39icon:

3. Gdzie Ty tam mieszkasz? W UK... więc Anglii nie odkryłeś tym, że nie dorzucę. To normalna sprawa, ale jeśli ktoś łowi castem i chce bić rekordy odległości to pomyłka i mi tu nie wyskakuj z zawodami rzutowymi, bo to ma tyle wspólnego z realnym castem co Usain Bolt z moim bieganiem :grin-min:

4. Rzuty pod wiatr powiadasz... Nie ma, aż takiej tragedii jeśli znasz sprzęt, bo wiesz czym możesz to zrobić. Wiadomo ta technika ma swoje ograniczenia i jest to jeden z minusów ujemnych, który sprawia szczególny problem jak ma się drewniane łapy i paluchy z gliny uwalone pasztetową to się potem pisze, że się brody robią :grin-min:

5. Ty mnie nie musisz pokazywać co jest 5, bo 18 filmów o tym mam. Robię 19-ty :grin-min:

6. Żadne zmiany łożysk czy inne duperele, bo skoro robią mu się brody to znaczy, że nie ogarnia prędkości szpuli, a z lepszymi łożyskami będzie tylko gorzej ?

7 . Nadal będę bronił Revo, bo to fajny mały multik, który nie kosztuje majątku a 2.5-3 g już lata ładnie bez kombinowania ze szpulkami czy wymianą łożysk.

Co do mema: mamy zimę, więc wiadomo, że beton świeżo mrożony, wstrząśnięty nie mieszany ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NPC napisał:
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Te... Matematyk.... Ty mnie tu nie wyliczaj :grin-min: bo:

Nie mieszkam w Anglii, proszę mnie nie szkalować

@NPC nie miałem najmniejszego zamiaru. Choć z drugiej strony to chyba żadna ujma ;)

I żeby było jasne: to są moje poglądy, z którymi nikt nie musi się zgadzać. Przedstawione w humorystyczny (jak dla mnie :grin-min:) sposób. Nie mające na celu obrażanie kogokolwiek więc proszę mi się tutaj wyluzować i nie kombinować, bo uprzedzałem wczoraj co będzie.

@Grendziu już podesłał mi na priv ankietę, którą chcę tu wrzucić razem z odpowiedziami:

Czy jesteś za trwałym usunięciem i zablokowaniem kolegi Hotpoint:

a) Tak

b) Oczywiście

:grin-min:

I jeszcze dodam. Z racji tego, że moim stałym klientem jest firma pogrzebowa, to podpowiem: wyluzujcie się i nie bądźcie tacy sztywni. Jeszcze zdążycie :39icon:

@NPC DC i podobne duperele się nie liczą, bo to jak prawko na automat ?

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Hotpoint napisał:

@NPC nie miałem najmniejszego zamiaru. Choć z drugiej strony to chyba żadna ujma ;)

I żeby było jasne: to są moje poglądy, z którymi nikt nie musi się zgadzać. Przedstawione w humorystyczny (jak dla mnie :grin-min:) sposób. Nie mające na celu obrażanie kogokolwiek więc proszę mi się tutaj wyluzować i nie kombinować, bo uprzedzałem wczoraj co będzie.

@Grendziu już podesłał mi na priv ankietę, którą chcę tu wrzucić razem z odpowiedziami:

Czy jesteś za trwałym usunięciem i zablokowaniem kolegi Hotpoint:

a) Tak

b) Oczywiście

:grin-min:

I jeszcze dodam. Z racji tego, że moim stałym klientem jest firma pogrzebowa, to podpowiem: wyluzujcie się i nie bądźcie tacy sztywni. Jeszcze zdążycie :39icon:

@NPC DC i podobne duperele się nie liczą, bo to jak prawko na automat ?

Jest spoko luz tylko co powie administracja, że trollujemy w najlepsze? Obaj dostaniemy bany za nie zgadzanie się z Najwyższym?

A to nie to forum :P Tam musisz mieć jedną linię partii a jak jej nie trzymasz to ty jesteś zły, jak rzeczywistość nie pasuje do opisanych warunków to zmienia się rzeczywistość. :P Przynajmniej się starają :D

 

To test wielokrotnego wyboru, o tym nie uprzedziłeś :D Ciągle muszę Cię poprawiać :) 

 

Sztywny nie jestem, kija z czegoś już zdążyłem wyciągnąć choć pewnie pozostały jeszcze ze dwa, może trzy :)

 

DC myślałem, że połkniesz przynętę i się rozpiszesz itd. Może z powodu braku rozeznania w temacie lub z powodu przeoczenia filmiku nie napisałeś nic szerzej.
Tak DC to nie jest najlepsze rozwiązanie i jedyne słuszne, bardzo pomaga ale nie zastępuje użytkownika i nadal można zrobić brodę bez większego wysiłku czy starań ale tego nie powiedzą w reklamach.

 

 

 

Edycja:

 

47 minut temu, Hotpoint napisał:

 

@NPC DC i podobne duperele się nie liczą, bo to jak prawko na automat ?

Powiedz to w USA przy ich zdolnościach do prowadzenia samochodu B|

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, NPC napisał:

Może z powodu braku rozeznania w temacie lub z powodu przeoczenia filmiku nie napisałeś nic szerzej.

Nie mam czasu na głupoty, ja tu ściany maluję :39icon:

Nigdy nie miałem i raczej nie będę miał DC. W tym przypadku jestem chłop analogowy i staram się sam rozwiązywać brody i problemy:grin-min:

Swego czasu miałem Abu 5601 z systemem AB.

To taki Grendziowy model, bo tam nie szło brody zrobić, ale to nie była wersja ultralajt ani lajt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...