Skocz do zawartości

Multiplikator Ultra Light


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te... Kalkuta Konkłest ?

... widać impreza się udała i jeszcze nie wytrzeźwiałeś :grin-min:

Miałem Calcutę Conquest w najbardziej ultralajtowym wydaniu, czyli najmniejszy jaki jest - rozmiar 51 ( 1 oznacza na lewą łapę w Shimano) i do tego SS czyli z płytą szpulą.

Tak jak zawsze bardzo chciałem go mieć, tak szybko sprzedałem.

Rozmiar zabawkowy, a linka to chyba 0.02 musiałaby być, żeby weszło tam 100 m.

Osobiście odradzam. Może komuś kto łowi pstrągi i interesują go rzuty po 2 m i jeszcze żeby mu 15 m linki na szpuli zostało to się sprawdzi, ale do jeziorowego łowienia są lepsze sprzęty.

Jeden miałeś (Abu Revo LTX), to zjeb....ś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Jeden miałeś (Abu Revo LTX), to zjeb....ś ?

Największy złom jaki kiedykolwiek kupiłem ??? te znawca a to? 

https://wedkarskifart.pl/kolowrotki-multiplikatory/5216-6249-p5216-multiplikator-shimano-curado-bfs.html#/4039-model-cubfsxgl/4040-rodzaj-lewa_reka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Curado 71, fajny multik w dobrych pieniądzach. Jeśli ten się różni tylko szpulą, to każdy normalny człowiek będzie zadowolony.

Ty nie koniecznie :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Hotpoint napisał:

Mam Curado

Miałem i w zasadzie mam pożyczony jakąś odmianę modelu do 80g, faktycznie złom jakich malo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Miałem i w zasadzie mam pożyczony jakąś odmianę modelu do 80g, faktycznie złom jakich malo???

Ręce opadają.

Skoro masz pożyczony, to może już na starcie jest dojechany, jeśli właścicielem jest ktoś z takim talentem jak Twój ? Dlatego proponuję, abyś choć raz kupił coś nowego i wtedy wyciągał wnioski :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Hotpoint napisał:

raz kupił coś nowego

Od czasu "srabu" bo to był pierwszy i ostatni raz jak kupiłem kręcąca używkę, kreciolki zawsze nowe, nigdy więcej używek. 

A currado samo zostało, jak kumpel zapomniał wziąć, widział jak harczy gdy holowałem prawie metrówki na nim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Hotpoint napisał:

To na pewno Curado ? Czy może jednak Ty ?

Na bank, a może coś z dajły? 

@NPChelp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 14.12.2020 o 22:22, Grendziu napisał:

Nie lubię fejsa, jestem tradycjonalista. Czasami spamuję, dla np promocji, ale to coś innego ?

Edit: a jednak czytam ich teraz i będę dodawać linki aby nie zapomnieć wybranych nazw?

https://www.mefistofishing.pl/daiwa-alphas-air-stream-custom-72l-new-2018-p-1981.html

Budżet miałem do tysiąca, ale kurcze inne modele zaczynają się od 1800zl

Po obejrzeniu powyższego filmu w 1 poście myślę o tym modelu, ale poczekam na jakieś promocje, bo presji na teraz nie mam... Choć jak teraz czegoś nie kupię to będę wymyśla na maksa???

https://skleprybka.pl/sklep/kolowrotki/multiplikatory/lews/kolowrotek-team-lews-pro-ti-speed-spool-slp-series/

Jako fan daiły chyba wezmę Lews-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...