Skocz do zawartości

Dipowanie przynęt


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.01.2017 o 00:39, Grendziu napisał:



Arek uważam, że zapach i kolor ma ogromne znaczenie dla ryb, biłbym się w pierś, że gdybyś dał pęczak np o smaku ananasa i dumbbellsa o smaku ananasa oba w tym samym kolorze, to byś nie zauważył różnicy.

Wiesz Darku, ja widzę że nikt z czytających moje wpisy nigdy nie zwrócił uwagi na jedną, podstawową rzecz. Nigdy nie krytykuję cudzych wpisów i raczej nie poddaję ich pod wątpliwość, a jedynie podaję swoją wizję, niekoniecznie słuszną. Nie wiem co miałeś na myśli, w własnym wpisie, bo nie podejrzewam byś miał mnie za przedszkolaka. Ale wszystko o w miarę neutralnym zapachu jeśli zadipujesz mocnym aromatem będzie pachniało podobnie choć nie wiem co by to było. Więc wybacz, nie rozumiem tej części wypowiedzi. Ja teraz staram się wbijać pod naturę. Mój młodszy, a o wiele bardziej doświadczony przyjaciel @MjMaciek otworzył mi swego czasu na to oczy, co powinno być jasne od zawsze. Dno, nigdy nie pachniało i nie będzie wanilią czy inną truskawką. To tylko odskocznia skierowana na szok smakowy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Arek a kto zaczął rybą podawać tryskawki, pęczak i inne zapachy?
Człowiek - ryba jest ciekawska jak ją zaczniesz tuczyć i przyzwyczajać do zapachów ananasowych i innych śliwokowo waniliowych to z czasem nauczy się tego pobierać. A jak zacznie spożywać to to ubieramy w produkt nazywamy kulką, cukierkiem i sprzedajemy - efekt marketingu popytu i podaży oraz konsumpcji - jakoś rynek trzeba nakręcić przecież :champagne-2010:

Mnie w przykładzie nie chodziło o to, aby był "ananas" tylko o to, że rybie docelowo w dzisiejszych czasach nie ma różnycy jeśli coś wygląda tak samo (kolor) i smakuję tak samo (zapach) czyli czy to będzie podane w formie pelletu, pęczaku czy też kulki jest bez różnicy. No chyba, że spojrzymy na efekt ekologiczny i na to jakie minerały ma w sobie dany produkt. Białka, tłuszcze, węglowodany itd. To wtedy zgodzę się, że pellety najwyżejsze jakości np. zrobione na bazie mączki rybnej są lepsze niż ciężkostrawna kukurydza :221_see_no_evil: Jestem jak najbardziej  za tym, aby do wody wrzucać produkty jak najbardziej przyjazne wodzie. Według mnie tym powinniśmy się sugerować.

O coś in

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArekH napisał:

No i tu właśnie rozp........  system. Robisz zajebistą robotę na forum. Ale takie niedomówienia to gaszą. Wysil się i zapodaj choć link co masz na myśli pisząc " zwłaszcza zanęta nowa" 

No wiesz. Na etapie telepaty nie jestem . :P :champagne-2010: 

Będę pracował nad nową zanętą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...