Skocz do zawartości

tobiasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hotpoint napisał:

Cześć.

Te gumy już mają jakiś sens  :D

Niestety nie przekonują mnie gumy bez własnej pracy.

 

Większość fajniejszych ryb łowię właśnie na takie bez pracy własnej, pracują jak im zagrasz i o to chodzi :D a z trójkątną główką już całkiem potrafią czynić cuda, polecam się przełamać gdy ripperki nie dają ryb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ostatni projekt wędeczki 

Okoniowo - pstrągowy Batson SP781-2, o długości 198 cm w dwóch kawałkach, moc 2-6lb i ciężar wyrzutu 1,8 - 7g.

Prezentowany kijek ubrany w komplet przelotek Fuji Alconite, uchwyt Fuji TVS, dzielona rękojeść z egzotycznego drewna Zebrano, omotka fluo orange Justace.

134826009_109245737742325_6602042463457345431_n.jpg

134226292_109245697742329_6161159508719688794_n.jpg

  • Like 3
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam na "Justynie" blank casta od @tobiasz do 7g i się motam, ale tylko dlatego, że mulitk tak se mi funkcjonuję, kij jest rewelacyjny.
W planach jest zbudowanie docelowo 8 kijków . 4x cast i 4 x spinn - komplet do max 35g. Zastanawiam się jak dobrać optymalnie gramaturę, aby odławiać wszystko na "lekko" do 35g właśnie i na tym stop, nie chcę już nic zmieniać :P
Aktualnie przymierzam się do casta nr 2  na "Justynie" i zadaję sobie pytanie do ilu g powinna być druga wersja - wychodzi mi 12/14g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, tobiasz napisał:

Pytanie co i jak ma być tym kijkiem łowione :D

Standardowe pytanie, skąd ja je znam :) 
No w tamtym roku były założenia, że tylko guma, guma i  guma. Ale tak nie było, w grę wchodzą i woblery i gumy i obrotówki tylko MEPPS :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, tobiasz napisał:

Jak planujesz tyle kompletów kijaszków można pomysleć by spin był pod gumy a cast wobki lub inaczej :D

Nie, nie, nie to nie tak.
Casty do 35g mają być do zabawy głównie przede wszystkim, a spinn pod zawody, a w czasie zawodów cast rezerwowy jak coś schrzanię.
Dlatego musi być uniwersalnie niestety, bo do każdej wody przygotowuję się indywidualnie. 
Jak już coś masz ekstra zaplanować, to system przyciągania sandaczy.
Na spokojnie z tym, ja to chcę latami zbierać, na tą chwilę na marzec gdzieś pierwszy kijek zamówię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...