Skocz do zawartości

tobiasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.01.2021 o 08:57, Grendziu napisał:

A czemu ja tego nie mam? ???

Znasz adres sklepu - wbijaj i zamawiaj ?

Co do kijka jeszcze pare info - długość, mono czy dwuskład, uchwyt, korek/pianka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
33 minuty temu, tobiasz napisał:

Co do kijka jeszcze pare info - długość, mono czy dwuskład, uchwyt, korek/pianka ?

Korek podobny jak był przy  1 Justynie. 1 skład na łódkę, czy do 220cm. Dalekie rzuty. Omotki wiśnia, byle nie złote???

Napis dlaRyb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, tobiasz napisał:

Czyli omotki pod stradika :D

 

Nie wiem pod co, co tam w głowie się urodzi. Ale pewnie tak na początek ???

Nie lubię koloru złotego, nigdy nie lubiłem złota jako takiego ???

Stąd pewnie jedną dajłe utopiłem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, tobiasz napisał:

A powiedz mi, jak byłeś na łodzi z Romanem w Szczecinie miał on swojego sandaczowego Batsona?

Nie miał, wiesz, że mam alergie na Batsona ???

Teraz jak byłem w e-rybce to Łukasz miał swojego. Chwilę bawiłem się na sucho, był nawet fajny, szybki, ale co innego na sucho, a co innego zaś podczas testów ???

Ostatnio jak byłem z Romanem to@christhof70pożyczył mi swój kij St Croix sandaczowy i na łodzi mi się nie podobał już potem.

Jakieś tam wrażenie zrobił na mnie kiedyś St Croix @Hotpoint niebieski, oczywiście nie pamiętam modelu. No i ponoć jak go miałem w łapach, to potem pękł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ten Batson Ci nie podchodzi bo to naprawdę fajny blank jest. Ale ok, nie namawiam na siłę. Do wieczora podeśle propozycję, powiedz tylko ile ciapcioszków chcesz przeznaczyć bym wiedział jak można poszaleć :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, tobiasz napisał:

Szkoda, że ten Batson Ci nie podchodzi bo to naprawdę fajny blank jest. Ale ok, nie namawiam na siłę. Do wieczora podeśle propozycję, powiedz tylko ile ciapcioszków chcesz przeznaczyć bym wiedział jak można poszaleć :D

 

Najlepiej jeśli pójdziemy w "Justynę" seria cała niech taka będzie 8 kijków, jeśli oczywiście da się tak zrobić. 

Nie wiem ile, nie zdzieraj ze mnie za bardzo ??? myślę, że to na priv ???

Zdążymy przed weekendem 10 lutego? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...