Skocz do zawartości

Odkurzacz przemysłowy uniwersalny


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Saga z odkurzaczami chwilowo zakończona, mam moc, mimo że no name, wchłania swoją siła lidlowe perełki
Zaś chyba kupię to co z [mention=30]ArekH[/mention]razem w sumie, a jednocześnie oddzielnie poszukaliśmy
IMG_20210202_131959.jpg.0be2d53453b6e614588926bb85b610ed.jpg
Używałeś lidlowego? Czy tylko próbujesz ot tak bronić swojego zakupu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, mav3rick napisał:

Używałeś lidlowego? Czy tylko próbujesz ot tak bronić swojego zakupu? emoji16.png

Używałem to za dużo powiedziane, po prostu był słaby, z dwa razy włączyłem, Ojciec raz i poprosiłem Go aby po cichu zutylizował, bo to był od kiedyś tam... prezent od Mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2021 o 13:40, Hotpoint napisał:

Kupić KÄRCHERA żeby 2x w roku wciągnąć trochę ?

Kup sobie w Lidlu czy Biedrze i będzie robił to samo 50% ceny lub mniej.

No chyba, że planujesz karierę konserwatora powierzchni płaskich to zainwestuj :grin-min:

Ten z LIDLA mam w pracy w domu używałem po remoncie ( pył po zacieraniu ścian ) w pracy woda błoto olej

Jest naprawdę  świetny  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, suwi napisał:

Ten z LIDLA mam w pracy w domu używałem po remoncie ( pył po zacieraniu ścian ) w pracy woda błoto olej

Jest naprawdę  świetny  

No to może ja miałem jakiś wadliwy towar, ostatnio wymieniałem drzwi, a  w zasadzie @Kubik to robił, włączył też złomka i niestety nie zasysał. Stąd mój uraz do tego dokurzacza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja miałem jakiś wadliwy towar, ostatnio wymieniałem drzwi, a  w zasadzie [mention=362]Kubik[/mention] to robił, włączył też złomka i niestety nie zasysał. Stąd mój uraz do tego dokurzacza 
Jak ktoś go używał, to wartości czasami filtr przeczyścić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, mav3rick napisał:

Jak ktoś go używał, to wartości czasami filtr przeczyścić emoji41.png

Filtr czyściliśmy przed wyrzuceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr czyściliśmy przed wyrzuceniem.
Kurde każdy tutaj chwali, Tobie nie działa... Ty to musisz mieć jakieś fatum nad sobą. Bez jaj cały czas coś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mav3rick napisał:

Kurde każdy tutaj chwali, Tobie nie działa... Ty to musisz mieć jakieś fatum nad sobą. Bez jaj cały czas coś emoji16.png

Grendziu nie chce się przyznać, że odkurzacz podłącza odwrotnie i używaj jako pneumatyczno-odśrodkową zanęcarką śmieciem lub pelletem. :) Więc i się pasuje, a ryby przypalonej paszy też nie chcą. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grendziu napisał:

No to może ja miałem jakiś wadliwy towar, ostatnio wymieniałem drzwi, a  w zasadzie @Kubik to robił, włączył też złomka i niestety nie zasysał. Stąd mój uraz do tego dokurzacza :P

A w dobry otwór  wlozyles rurę ? ? jedną zasysa druga dmucha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...