Skocz do zawartości

Buty dla ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Linek727 napisał:

Mam, polecam, kawał skóry, sztywna kostka, gruba podeszwa.

http://www.prologicfishing.com/pl/product/kiruna-leather-boot/

Właśnie prawie się w nich zabiłem. Złapałem poślizg i wywinąłem takiego orła, że leżąc, ogłądałem nadgarstki, czy nie popękały.

Mam taką altankę na działce i wylane z cementu schodki wejściowe. Moi poprzednicy umyślili nie marnować niczego i farbą do wnętrz pomalowali elewację, a olejnicą schodki. Całe szczęście, że wzdłuż schodków są wylane podłużne donice, bo bym się nie miał o co zaprzeć rękoma przy upadku. Przywaliłem w stopnie plerami, ale czaszka cała, na wasze nieszczęście ;):champagne-2010: Wiem, moja wina, bo jak się waży 112 kg przy 180 cm wzrostu, to na wiele w życiu nie można liczyć, oprócz spektakularnych dzwonów. :D

Teraz tak sobie myślę, że to niekoniecznie wina butów. Zimą, na pomalowanym asfalcie, czyli pasach (np. zebra), też but ucieka. To samo z autami - na malowanym się nie gazuje, bo kręci w kółko.

Młodzieży, nie idźcie mą drogą. Bądźcie gibcy jak siedemdziesiątletnie motyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Semi napisał:

Kto mądry olejną schody maluje....wystarczy trochę wilgoci i ślizgawka.o.O Zrywaj to bo ktoś kiedyś się zabije.

Będzie skute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic przy moim byłym szefie. Notorycznie malował olejem wszystkie studzienki, kratki burzowe a nawet blaszane progi, żeby nie zardzewiało. Zimą było strach się poruszać po placu, a nawet wychodzić z hali. Musiałem zasypywać trocinami, a zimą to już w ogóle była masakra.49c7f2ddb66034c15c9a28f61c706d5f.jpgefacc39cb7d4a15e919e6337cd2cf84a.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czym dłużej oglądam, tym mniej wiem. 

https://www.eobuwie.com.pl/trekkingi-merrell-cham-thermo-8-wp-syn-j87005-black.html

Byłem jyz zdecydowany ponownie na LOWA ale inny model niż miałem, jednak są za kolorowe, Dajła coś tam też ma do brodzenia. 

Te Sg co wcześniej wymieniłem też mi się podobają. 

Hmmm?!?!?!?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał:

Byłem jyz zdecydowany ponownie na LOWA ale inny model niż miałem, jednak są za kolorowe, Dajła coś tam też ma do brodzenia. 

Te Sg co wcześniej wymieniłem też mi się podobają. 

Hmmm?!?!?!?! 

Gorzej jak baba - nie obrażając kobiet.

Ze wszystkim się tak pier####z?

Ślubu z butami nie bierzesz :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Gorzej jak baba - nie obrażając kobiet.

Ze wszystkim się tak pier####z?

Ślubu z butami nie bierzesz :39icon:

No powiem Ci, że z butami mam problem ??? ale jak już kupię to zapominam o temacie na kilka lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...