Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam czasu by sprawdzać, czy mamy założony już wątek o szczupaku, więc wklejam jako ciekawostkę.
Wiem, że nie każdy ma lub korzysta z facebooka, ale ten artykuł czytałem w wersji papierowej, a dostępną w sieci wersję mam tylko na tej stronie: https://www.facebook.com/1518425975137484/posts/2708361726143897/?sfnsn=mo

Fajny i rzeczowy artykuł prof. Wołosa, na temat szczupaka, w którym widać, że pomimo opinii, że szczupaka nie ma lub jest niezarybiany, to i rybacy go ciągle łowią, a wędkarze wyciągają nawet wiele razy więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Kotwic napisał:

Nie mam czasu by sprawdzać, czy mamy założony już wątek o szczupaku, więc wklejam jako ciekawostkę.

 

Zajęło mi to 45 sekund ?

W dziale ichtiologia nie ma, to już jest. 

Jest coś takiego jak wyszukiwarka u nas???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Oby jak najwięcej. To smaczna ryba. Idę opłacać składkę i lecę na szczupaki na majówkę. Tylko, czy do Bugu dojadę? Myślę, że wszystkie miejscówki już zaklepane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W sumie mam łódkę w cenie kawalerki to mogę tam zamieszkać ??? maj mam tak obłożony, że nie mam czasu mieszkać w domu, pewnie zamki będą wymienione. 

Szczupaki wszystkie wypuszczę, białoryb można zabierać na potęgę, od całą historia wód w Pl. 

FB_IMG_1619763943051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Dzisiaj zlowiem 2 szczupaki około 55/60cm.

Zastanawia mnie fakt, że jakakolwiek nie jest pora, to szczupaki u nas są bardzo chude, a żarcia, drobnicy, mają tam od pierona. Z czego to wynika? Nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Dzisiaj zlowiem 2 szczupaki około 55/60cm.

Zastanawia mnie fakt, że jakakolwiek nie jest pora, to szczupaki u nas są bardzo chude, a żarcia, drobnicy, mają tam od pierona. Z czego to wynika? Nie wiem...

one ćwiczą, nie jak Ty ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...