Skocz do zawartości

Monitoring wód


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
41 minut temu, Adam Pyl napisał:

Obecnie staw nie jest ogrodzony, ale ma bramę wjazdową, z tabliczką zakaz wstępu. Ogrodzenie jest w pewien sposób naturalne w postaci krzaków, czy wysokiego "urwiska", samochodem nie ma jak wjechać za bardzo poza bramą, ale motocyklem już ludzie radzą sobie bez problemu.

Ostatnio jak tam byłem, to była niedziela, brama zamknięta, a ludzi nad wodą multum, 4 samochody wzdłuż posesji, wędkarze, ludzie z dziećmi. Fakt, że działka nie była odwiedzana przez jakieś trzy lata i to na pewno zachęciło ludzi do jako takiego przejęcia terenu jako "ich". Powiem szczerze, że nawet nie miałem odwagi kogokolwiek upomnieć - był to mój pierwszy raz w tym miejscu, zajechałem z ciekawości zobaczyć jak to w ogóle wygląda, ale pomimo tego, że otworzyłem kłódkę i bramę, wjechałem samochodem, to nikt nawet się nie przejął. Sam zgłupiałem, bo trochę strach mi nie pozwolił tych ludzi "przeganiać", bałem się, że prędzej ktoś mnie wyśmieje, niż sobie pójdzie. Tym bardziej, że byłem z żoną i rocznym dzieckiem.

No i właśnie tutaj należy wyczuć sytuację, gdy mi się bezczelnie śmiali pijąc piwo na brzegu i mając obok wędki nie wyrzucone to pojechałem z k..... oraz dałem 2 minuty na opuszczenie terenu prywatnego pod groźbą wezwania Policji - nigdy więcej ich już nie widziałem. Czasami postraszyłem itd ale później wytłumaczyłem co i jak.

Sam gdy nocowałem i auto było schowane, wychodząc z konteneru od strony lasu słyszałem teksty: "Ten łysy Ch.... znowu pilnuje. Spie..."

Strach ma wielkie oczy, jeśli coś jest moje i ktoś łamie zasady nie wahałem  się go przegonić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, NPC napisał:

Uwaga czepiam się: włamanie jest to pokonanie zabezpieczeń np. przecięcie płotu a nie np. przeskoczenie płotu.

Dokładnie tak, to oczywista oczywistość B|

Nawet rower zamknięty na łańcuch to kradzież z włamaniem, chociaż paradoksalnie w niektórych rejonach kraju kwalifikują to na zwykłą kradzież i też jest dobrze :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...