Skocz do zawartości

Pokrowiec do feedera i nie tylko


Bebzon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi pomożecie, może nie...

A więc, szukam pokrowca do feederków. Warunki brzegowe:

Wzrost pokrowca: 1,70 m - 1,80 m.

Sztywność: rozłożony, bez wędek, ma stać jak na warcie.

Ilość wędek do spakowania: 4.

Ilość komór: może być jedna, byle wędki były od siebie fizycznie odseparowane.

Kieszenie boczne: minimum jedna, długa, na parasol.

Dno: twarde.

Design: dyskretny.

Pojemność: 3 kręcioły w rozmiarze 3000-4000, 1 w rozmiarze 5000-6000.

Budżet: dam radę.

Moi dotychasowi faworyci, jak dotychczas, choć nie wiem, jak ze sztywnością - nie mam, gdzie obejrzeć (kolejność przypadkowa):

https://sklepdrapieznik.pl/pokrowce-na-wedki-usztywniane/30661-pokrowiec-daiwa-tournament-22-rod-feeder-holdall-180cm.html

https://sklepdrapieznik.pl/pokrowce-na-wedki-usztywniane/41284-pokrowiec-daiwa-n-zon-22-rodbag-180cm.html

https://sklepdrapieznik.pl/pokrowce-na-wedki-usztywniane/25800-pokrowiec-preston-world-champion-4-rod-holdall.html

Wiadomo, że wszystkiego nie napiszę, ale za każdą propozycję czy opinię będę bardzo wdzięczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sklepdrapieznik.pl/pokrowce-na-wedki-usztywniane/31137-pokrowiec-matrix-ethos-pro-stiff-4-rod-holdall-195cm.html

Dla mnie ten jest jedynym słusznym. Jako jedyny pokrowiec mieścił wędki z dwoma kołowrotkami Okuma 8k, a to są już "jebutne" kołowrotki. Polecam Ci szczerze i z całego serca, są to mega pojemne pokrowce w dwóch wersjach długości do 175 i 195cm, no i jeszcze w gratisie kijki pomiarowe :champagne-2010:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie wymienione pokrowce łącznie z tym polecanym przez Grzesia, oprócz Prestona. Różnica między Daiwą NZONE a Tournamentem są w zasadzie kosmetyczne, jeśli nie powiedzieć kolorystyczne. Pokrowiec Matrixa wypada przy nich blado. Brak kieszeni bocznych, brak regulacji wędek w środku(ustawienie kołowrotków na mijankę), system mocowania wędek w środku itd. Daiwa bije go na głowę. Materiał też jakiś fajniejszy. I to co mnie w Matrixie najbardziej irytuje, to że leci na pysk, jak się go niesie za rączkę. Nie jest to zły pokrowiec, ale na pewno za drogi w stosunku do tego co oferuje. Jak bardzo chcesz, to mogę ci go oddać za połowę ceny w linku. ?Jeśli masz wydać kasę, zdecydowanie Daiwa.

Edytowane przez Bartek.B
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartek.B napisał:

 Jak bardzo chcesz, to mogę ci go oddać za połowę ceny w linku. ?Jeśli masz wydać kasę, zdecydowanie Daiwa.

Którą wersję masz. Za pół ceny z chęcią przytulę, bo mi te pokrowce pasują zajebiście. Ja mam 195, jak masz ten 175cm to za pół ceny biorę :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bartek.B napisał:

Mała poprawka. Mam na dwie wędki. Za dużo już tych klamotów. ? 

 

No to trochę nie ten, który by mi się przydał. Na dwie wędki mi nie pasują, to trochę nie ta bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bartek.B napisał:

Mam wszystkie wymienione pokrowce łącznie z tym polecanym przez Grzesia, oprócz Prestona. Różnica między Daiwą NZONE a Tournamentem są w zasadzie kosmetyczne, jeśli nie powiedzieć kolorystyczne. Pokrowiec Matrixa wypada przy nich blado. Brak kieszeni bocznych, brak regulacji wędek w środku(ustawienie kołowrotków na mijankę), system mocowania wędek w środku itd. Daiwa bije go na głowę. Materiał też jakiś fajniejszy. I to co mnie w Matrixie najbardziej irytuje, to że leci na pysk, jak się go niesie za rączkę. Nie jest to zły pokrowiec, ale na pewno za drogi w stosunku do tego co oferuje. Jak bardzo chcesz, to mogę ci go oddać za połowę ceny w linku. ?Jeśli masz wydać kasę, zdecydowanie Daiwa.

 @Bartek.B Czy mógłbyś -  wolnej chwili - zmierzyć (chodzi tylko o Daiwę) zewnętrzne wymiary dna w jednym i drugim modelu? Nie mogę znaleźć rozmiarów Tournamenta. Drugie: czy te pokrowcę są półsztywne, ale że stojąc się nie zaginają, czy zupełnie sztywne? No i czy taki kręciołek 6000 zmieści się w jednej komorze na szerokość? Sorki za pytania, ale nie ma tych pokrowców u nas w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2021 o 12:28, Linek727 napisał:

 @Bartek.B Czy mógłbyś -  wolnej chwili - zmierzyć (chodzi tylko o Daiwę) zewnętrzne wymiary dna w jednym i drugim modelu? Nie mogę znaleźć rozmiarów Tournamenta. Drugie: czy te pokrowcę są półsztywne, ale że stojąc się nie zaginają, czy zupełnie sztywne? No i czy taki kręciołek 6000 zmieści się w jednej komorze na szerokość? Sorki za pytania, ale nie ma tych pokrowców u nas w sklepach.

W jednym i drugim jest to około 24cm. Ciężko zmierzyć po linii prostej. Pokrowce są sztywne. Mają wsadzone jakieś tworzywo. Jak przychodzą nowe, potrzebują parę dni, aby się ładnie wyprostowały. Złożone są w pół, więc się nie zdziw. :)  Ja w swoich mieszczę wędki z kołowrotkiem Shimano Ultegra 5500 XTD. Trzeba jednak złożyć rączkę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartek.B napisał:

W jednym i drugim jest to około 24cm. Ciężko zmierzyć po linii prostej. Pokrowce są sztywne. Mają wsadzone jakieś tworzywo. Jak przychodzą nowe, potrzebują parę dni, aby się ładnie wyprostowały. Złożone są w pół, więc się nie zdziw. :)  Ja w swoich mieszczę wędki z kołowrotkiem Shimano Ultegra 5500 XTD. Trzeba jednak złożyć rączkę.

Dzięki serdeczne! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...