Skocz do zawartości

Wędkarstwo na wyspach


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ArekH napisał:

Liczyłem na takie osobiste relacje i doświadczenia w tym wątku. 

Ty tak na prawdę?

O w mordę, to masz, niech stracę ?

W 2006 r spędziłem 3.5 m-ca w UK i dorobiłem się dożywotniej alergii na ten kraj ?

Co do wędkowania. Pamiętam kartę kupiłem na poczcie i jeśli mnie pamięć nie myli to były 3 wersje do kupienia. Wziąłem najtańszą, no kill. Chyba był tam dołączony wykaz wód, bo pamiętam jak szukałem na mapie jeziora, w którym mogę łowić. 

W okolicy były kanały oraz płynęła rzeka Aire. Łowiłem tam wyłącznie spinem. Wyniki raczej marne. Jakieś okonie i nic więcej. Wędrując w poszukiwaniu jeziora zapuściłem się chyba na prywatne jezioro, gdzie w pierwszym rzucie złowiłem 2 kg szczupaka i to by było na tyle. W mordę, może to skasuję, bo znajdzie się ktoś że zdjęciami i opisem tego co złamałem w UK 16 lat temu.

Łowiłem sierpień-październik.

Miejscowych łowiło bardzo mało.

???

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hotpoint napisał:

Ty tak na prawdę?

O w mordę, to masz, niech stracę ?

W 2006 r spędziłem 3.5 m-ca w UK i dorobiłem się (...)

To czemu nadal pracujesz skoro zarobiłeś już te miliony ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hotpoint napisał:

Ty tak na prawdę?

A co w tym złego Adrianie. Nie wybieram się tam, a Narnia w wykonaniu ludzi nienawidzących własnego Narodu mnie nie przekonuje.( Naprawdę interesuje mnie realizm. ) To jak średniowieczni Niemcy. Słowianin jest zły, bo w ogóle istnieje. Wylazło to z lasu (germanie) Posiadło dominującą kulturę (Katolicyzm) I miało się za pępek świata, Ale niestety, kToś temu przyklaskiwał. Rzym zdobył świat, a szkop po jego upadku przywłaszczył honor Cesarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Proszę pamiętać, że nie wszystko co w UK jest złe, bardzo lubię braci Ringers, a z tym Panem chciałbym się zmierzyć na wodzie w Polsce. Szacun dla Niego ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grendziu napisał:

że nie wszystko co w UK jest złe

Co ty za zbury sugerujesz.  To że lubimy pozrzędzić, nie oznacza że podwaramy osiągnięcia koebki wędkarstwa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Grendziu napisał:

Proszę pamiętać, że nie wszystko co w UK jest złe, bardzo lubię braci Ringers, a z tym Panem chciałbym się zmierzyć na wodzie w Polsce. Szacun dla Niego ???

 

Czas 21:22 

Zobacz jak się mu ręce trzęsą :P

Pewnie ze strachu przed przegraną z Tobą w fidera :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...