Skocz do zawartości

Nazwa mojego kanału YT - Wasze propozycje


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Grzes77 napisał:

Jak macie coś jeszcze, to poproszę, bo może gdzieś w zakamarkach Waszych umysłów kryje się nazwa dla mojego kanału ?

Sam tego chciałeś.

"M.O.je Wędkarstwo, czyli porucznik Grzegorz na tropie" w skrócie "MOJWCPGNT" ...proszę bardzo :grin-min:

@NPC tego "G Fishing" chyba lepiej nie używać, bo jakoś blisko "? Fishing" to leży

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamykam się na angielskie nazwy w tytule, chociaż zawsze uważałem, że żyjemy w Polsce i taki język powinniśmy używać. W sumie @NPC mi kiedyś napisał na pw, by dodawać opisy po angielsku i wtedy bym bardziej rozwinął kanał. Wpisałem w wyszukiwarkę na you tube i nie widzę tam nic o nazwie "Fishing Patents". Może sobie taką nazwę strzelę, wtedy byłbym odbierany w "Wordzie" i np patencik na filmie "Banjo maggot" mógłby dotrzeć do większej liczby odbiorców. Jak mi na pw @NPC napisał mógłbym dodawać opisy po angielsku i wtedy byłoby gites. To muszę sobie rozważyć, bo byłoby z tym trochę roboty.

@ArekH to dobry pomysł, tylko trzeba by było dodać gdzieś "fishing".

@Hotpoint na robieniu metrówek to się znasz, na stopniach ni chu chu. Ja nie jestem wojskowym, Tomek @Semi może być porucznikiem, nie ja. Po drugie nie łączę pracy z życiem prywatnym, po wyjściu z kieratu się od tego odcinam. Na forum, w necie i you tube jestem wędkarzem!!!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Grzes77 napisał:

 

@Hotpoint na robieniu metrówek to się znasz, na stopniach ni chu chu. Ja nie jestem wojskowym, Tomek @Semi może być porucznikiem, nie ja.

Grzechu Ty mi tu :grin-min:

Był porucznik Borewicz ???... był, więc możesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hotpoint napisał:

Grzechu Ty mi tu :grin-min:

Był porucznik Borewicz ???... był, więc możesz ?

A to Ty się na tym etapie zatrzymałeś, oki. W sumie, to były dobre czasy, co widać na tym filmiku:

Jednak to już historia :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elvis napisał:

No to proszę
Fishing trips and tips
Ps. Tylko wtedy musisz pomyśleć o napisach po ang.
 

Dobre, gdyby jeszcze lekko zamienić na "Fishing tips and trips" to już by mi pasowało.

Po niedzieli będę chciał wrzucić nowy filmik z dzieciakami i wtedy zmienię nazwę kanału z wyjaśnieniem umieszczonym w tym filmie dla starych subskrybentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, gdyby jeszcze lekko zamienić na "Fishing tips and trips" to już by mi pasowało.
Po niedzieli będę chciał wrzucić nowy filmik z dzieciakami i wtedy zmienię nazwę kanału z wyjaśnieniem umieszczonym w tym filmie dla starych subskrybentów.
Też tak początkowo napisałem, ale po przetłumaczeniu na polski lepiej mi tak pasowało.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...