Skocz do zawartości

Nazwa mojego kanału YT - Wasze propozycje


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, elvis napisał:

No to proszę
Fishing trips and tips
Ps. Tylko wtedy musisz pomyśleć o napisach po ang.
 

Jest już podobny kanał pewnego amerykanina

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77 Jeżeli lubi się odrobinę prywatności, to warto stworzyć alter ego.

Mógłbyś wtedy nazwać kanał, np. (taki strzał na szybko):

"Wędkarskie porady Grzegorza Dorady".

Jeżeli chodzi o anglicyzmy, to one obecnie zaczynają ginąć w natłoku tytułów. Te teamy, feedery, tipsy end czipsy, fiszingi, są po prostu słabe jak gips. Lepsza polska, może mniej modna nazwa, ale taka, która zapadnie w pamięć po pierwszym jej przeczytaniu.

Chyba że wolisz "Grzes tips for angling".?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich Waszych podpowiedzi miksowałem sobie różne wersje. Było tego sporo, za wszystkie pomysły szczerze Wam dziękuję. Myślę, że ostatecznie kanał otrzyma nazwę "Fishing Ideas" lub poprostu po polsku "Pomysły Wędkarskie".

Ciekawi mnie jak by się rozłożyły Wasze głosy na rodzimą lub Angielską wersję. Nie można zrobić ankiety, ale może taka prośba. Ci, którzy woleli by wersję językową po Polsku niech klikną pod tym postem zwykłego like (serduszko), pozostali którzy wolą wersję Angielską niech klikną thanks (puchar). Byłoby to dla mnie wskazówką, w którą pójść ścieżkę, z góry dziękuję za tą "ankietę".

Edycja: chyba, że jest możliwość zrobić ankietę, to bym poprosił o coś takiego :champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Grzes77 napisał:

"Fishing Ideas"  "Pomysły Wędkarskie"

Grzechu, a nie boisz się, że taka nazwa powoduje bardzo duże zawężenie tego co będziesz chciał przedstawiać?

Bo co zrobisz jak się skończą pomysły i będziesz chciał zrobić po prostu film z wędkwania?

Pomyśl raczej nad bardziej uniwersalną nazwą związaną z wędkarstwem i nie katuj się koniecznie "ideasami", "tripsami", "tryplami", "fisz end czipsami" i innymi ???

a wtedy zrobisz sobie kanał uniwersalny, gdzie możesz wrzucić wszystko i nikt Ci łba za to nie urwie w komentach.

?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NPC może faktycznie masz rację. W takim wypadku można by uśrednić i nazwać "Wędkarstwo z pomysłem". Wtedy będzie "po naszemu" (czyli po polsku), słowo Wędkarstwo samo w sobie odnosi się do wszystkiego, a dodanie z pomysłem odniesie się do części filmików z "patentami" i nikt nie powinien "trolować" kanału, że treści nieodpowiednie, bo do takiej nazwy można wszystko wrzucić.

Sami zobaczcie, niby proste wybranie nazwy, a jednak wcale tak nie jest. Pozostawić kanału w tej formie, jaką mam na dzień dzisiejszy nie mogę, jak również powrócić do imienia i nazwiska, bo to już całkiem nie w temacie, weź tu być mądry i pisz wiersze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Grzes77 napisał:

@NPC może faktycznie masz rację. W takim wypadku można by uśrednić i nazwać "Wędkarstwo z pomysłem". Wtedy będzie "po naszemu" (czyli po polsku), słowo Wędkarstwo samo w sobie odnosi się do wszystkiego, a dodanie z pomysłem odniesie się do części filmików z "patentami" i nikt nie powinien "trolować" kanału, że treści nieodpowiednie, bo do takiej nazwy można wszystko wrzucić.

Sami zobaczcie, niby proste wybranie nazwy, a jednak wcale tak nie jest. Pozostawić kanału w tej formie, jaką mam na dzień dzisiejszy nie mogę, jak również powrócić do imienia i nazwiska, bo to już całkiem nie w temacie, weź tu być mądry i pisz wiersze ?

Chyba mnie przez przypadek oznaczyłeś bo chodziło Ci o @Hotpoint ale to znaczy że tylko o mnie myślisz!!!!

Mam się czuć wyróżniony czy dokupić dodatkowy zamek do moich pancernych drzwi? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NPC napisał:

Chyba mnie przez przypadek oznaczyłeś bo chodziło Ci o @Hotpoint ale to znaczy że tylko o mnie myślisz!!!!

Mam się czuć wyróżniony czy dokupić dodatkowy zamek do moich pancernych drzwi? :D 

Sorry gdy to pisałem to jeszcze synowi tłumaczyłem coś na kompie i się pomyliłem. Widocznie za dużo piszemy na pw i stąd tą pomyłka ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grzes77 napisał:

Sorry gdy to pisałem to jeszcze synowi tłumaczyłem coś na kompie i się pomyliłem. Widocznie za dużo piszemy na pw i stąd tą pomyłka ?

 

Domyśliłem się tylko dla bezpieczeństwa dokupię 576 zamek do drzwi :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...