Skocz do zawartości

Nazwa mojego kanału YT - Wasze propozycje


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Hotpoint napisał:

Ja będę :grin-min:

Oki, tylko zawsze wstawiaj ?, żebym wiedział, że Ty to Ty, bo inaczej będę blokował i zgłaszał jako trola do YT :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Oki, tylko zawsze wstawiaj ?, żebym wiedział, że Ty to Ty, bo inaczej będę blokował i zgłaszał jako trola do YT :champagne-2010:

Niestety, nie mam czasu na YT, więc śpij spokojnie ?, a całą "trolling energy" zostawiam tu na forum ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Niestety, nie mam czasu na YT, więc śpij spokojnie ?, a całą "trolling energy" zostawiam tu na forum ?

To chyba musisz przejść na dietę, dietę wysoko cukrową :pst-min:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wpadł mi taki pomysł:

"Wędkarskie Pomysły i Zasiadki Długie Urlopowe".

Skrót tej nazwy (WPiZDU) będzie adekwatny do moich myśli w tym temacie ?

Jeszcze z tydzień Was pomęczę, później będę musiał się zdecydować :champagne-2010:.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2021 o 10:26, Grzes77 napisał:

Ciekawi mnie jak by się rozłożyły Wasze głosy na rodzimą lub Angielską wersję. Nie można zrobić ankiety, ale może taka prośba. Ci, którzy woleli by wersję językową po Polsku niech klikną pod tym postem zwykłego like (serduszko), pozostali którzy wolą wersję Angielską niech klikną thanks (puchar). Byłoby to dla mnie wskazówką, w którą pójść ścieżkę, z góry dziękuję za tą "ankietę".

Edycja: chyba, że jest możliwość zrobić ankietę, to bym poprosił o coś takiego :champagne-2010:

Gdybym mocno pokombinował, to może i bym znalazł opcję jak dodać ankietę, ale chwilowo nie umiem.
Ale nie w tym rzecz.
Moim zdaniem, nie stawiaj wyboru nazwy poprzez ankietę lub losowanie. To Twój kanał, Twój pomysł, Ty musisz go czuć, więc nazwę dobierz tak, by Tobie się podobała. Reszta i świat się do niej przyzwyczai i wyprowadzi własny skrót lub odniesienie, ważne, by treść była i cykliczność, bo to główna zaleta kanału tematycznego.
Sam się nad czymś takim zastanawiam, ale mi brakuje czasu i sumienności.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, christhof70 napisał:

nie mam i raczej mieć nie będę kanału na yt , ale jakbym miał zakładać to : ryby ,dupki , sataniści 

chodzi o dupki damskie tylko i wyłącznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...