Skocz do zawartości

Żyłka 0.22 - 0.25


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Niestety w moim życiu tak się ułożyło, że wędkarstwo zeszło trochę na drugi plan. Dawno nie byłem nad wodą. W tym sezonie chciałbym trochę więcej być na łowiskach.
Szukam żyłki do feedera w rozmiarze 0.22 - 0.25
Przed wypadem muszę ją zamienić aby nad wodą się nie wkur...
Są obecnie jakieś białe kruki?
Żyłka na wody stojące.  Co do średnicy to nie zakładam mniej niż 0.2 i nie ważne jaki to feeder.
Na karpiówkach z tego co pamiętam mam shimano technium i bardzo mi się podoba.

 

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimano technium to świetny wybór.
Drugą opcją którą używam jest Ms range.
Świetne recenzje maja żyłki Asso. Nadal dobrze sprawują się żyłki Browninga.
Na uwagę zasługuje też Matrix, Match pro oraz Colmic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przetestowaniu chyba najtańszej serii Katrana czyli Citron, leci teraz do mnie Eclipse.

Lubię żyłki na dużych szpulkach. 

Citron jest mega gładki, miękki i co bardzo dla mnie ważne: trzyma średnicę. Lubię wiedzieć czym naprawdę łowię. 

Na minus troszkę mniejsza wytrzymałość w stosunku do tych samych średnic (realnych) u konkurencji. Ale to linka z pigmentem a one chyba zawsze są słabsze. 

Eclipse ma już inną technologię. 

Jak przyjdzie Eclipse może skrobnę ze dwa zdania. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2021 o 09:10, Ostap napisał:

Szukam żyłki do feedera w rozmiarze 0.22 - 0.25

Tak jak Daniel z czystym sumieniem mogę MS Range polecić. Stosuję od kilku sezonów i nie narzekam. Na pewno jest lepsza niż Sensor Daiwy w dużych szpulach. Przymierzam się też do tej polecanej przez Krzyśka @booohal Taka fluo na nocne łowienie by mi się przydała. Widać przy podświetleniu gdzie mniej więcej leżą zestawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, jak przyjdzie to zmierzę realną grubość, zerwę kilka razy na wadze i ocenię realną moc i zaświecę latarką w ciemnym pomieszczeniu. To mogę obiecać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...