Skocz do zawartości

Koszyczki i foremki do metody


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 15.06.2016 o 21:12, Elvis napisał:

...... widziałem to nawet na live w sklepie. Dawno, dawno temu. Nie urzekło mnie. Podobnie jak gotowe przypony tej firmy. Kiedyś Balzer to była porządna firma.

Co prawda cena nie powala. Ale w czym są wg.Ciebie gorsze od Browninga? Zapannaro to świetny wędkarz! Te koszyki porównałbym do Guru! + skrzydełka! Jesteś stronniczy? Czy masz konkretne opcje przeciw? Bo dla mnie te skrzydła ,pomimo mobilności w lataniu,w lekkiej wersji? Mogłyby być na + Na mulistym dnie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, pisałem i mi skasowało.

Czy stronniczy? Raczej nie, co innego jeśli byś porównał do Guru. Browning Hydrus to lipa, a zwykle Hybrid Browninga też trzeba poprawiać tylko przy tej cenie nie widzę problemu tym bardziej że nie wymaga to wiele zachodu.

Mnie nie przekonały. Nie widzę by dobrze opadały na dno. Takie faluj z Rafels ( chipsy karbowane). A na muł polecam pop-up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@ArekH do czasu aż nie wziąłem do ręki hybrydy GURU to koszyczki do metody miałem. bo miałem, łowiłem, bo łowiłem... Dziś wiem, że raczej zdominują one moje łowienie na feeder, czy to na głębokościach czy na płyciznach :P Pewnie kolega wyżej myśli to samo, nawet dziś ta osoba, która zawsze psioczyła, że za drogo, no co Ty, dziś przyznała przez tel., że GURU to jedyne GURU na rynku i dokupiła sobie kilka sztuk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Elvis napisał:

Pisałem, pisałem i mi skasowało.

Czy stronniczy? Raczej nie, co innego jeśli byś porównał do Guru. Browning Hydrus to lipa, a zwykle Hybrid Browninga też trzeba poprawiać tylko przy tej cenie nie widzę problemu tym bardziej że nie wymaga to wiele zachodu.

Mnie nie przekonały. Nie widzę by dobrze opadały na dno. Takie faluj z Rafels ( chipsy karbowane). A na muł polecam pop-up.

Każdy ma swoje wizje. Pop up to przynęta. a ja tu bardziej widzę może minimalne,ale zawsze mniejsze zapadanie się podajnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ostatnio zakupiłem podajniki firmy Mikado. Są niemal identyczne jak Drennan z tym, że nie pasuje do nich łącznik do szybkiej zmiany przyponu. Nie byłbym sobą jakbym czegoś nie wymyślił. No i tak. Rozwiercanie nie wchodzi w rachubę bo średnica łącznika to 5mm, a średnica miejsca mocowania krętlika to również około 5 mm. Otwór ma 3.8 mm. Postanowiłem sprawdzić czy pasuje łącznik Preston no i tu też lipa. Cześć która miałaby być wciśnięta ma średnicę 2.8 mm. No, ale jak pisałem coś musiałem z tym zrobić, bo nie przepadam za mocowaniem przyponu do krętlika. Nie sztuką jest coś zrobić na warsztacie tylko zaadoptować to co możemy na łowisku np. I tak oto jako redukcję 1 mm luzu zastosowałem silikonową tulejkę od mocowania świetlika 3 mm. Chyba nic lepszego nie można było wymyślić.IMG_20161123_212243.jpg

Z lewej łącznik Drennan, z prawej Preston, a na dole silikonowy wężyk od świetlika 3 mm.1479764405803.jpg
Ps. Ewentualne zdjęcia całości zrobię jutro, bo podajniki zostały w pracy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...