Skocz do zawartości

Koszyczki i foremki do metody


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytanie mam , czym się różni pierwszy produkt na zdjęciu od drugiego . 

W pierwszym dostajemy dwa trzonki a w drugim goły podajnik z jednym trzonkiem ? 

Są w tej samej cenie 

 

Kolejne pytanie czy kupując pierwszy produkt jego trzonek mogę przełożyć do koszyka - trzeci na zdjęciu ?? 

 

Czy możecie mi pokazać ofertę w drapieżniku gdzie mają tradycyjne koszyki/podajniki do metody w które to również można wkładać te nowe trzonki? Nie widzę ich na sklepie a na filmach prestona ładnie to pokazali. 

Podoba mi się ten system i chciałbym sobie zamówić serię różnych koszyków podajników i zmieniać je na trzonkach. 

 

 

koszyki.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba ten system jest wzajemnie wymienny,tradycyjnych podajników do metody na Polskim rynku jeszcze nie ma,ale z tego co wiem to będą.

Także będzie to świetna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam , czym się różni pierwszy produkt na zdjęciu od drugiego . 

W pierwszym dostajemy dwa trzonki a w drugim goły podajnik z jednym trzonkiem ? 

Są w tej samej cenie 

 

Kolejne pytanie czy kupując pierwszy produkt jego trzonek mogę przełożyć do koszyka - trzeci na zdjęciu ?? 

 

Czy możecie mi pokazać ofertę w drapieżniku gdzie mają tradycyjne koszyki/podajniki do metody w które to również można wkładać te nowe trzonki? Nie widzę ich na sklepie a na filmach prestona ładnie to pokazali. 

Podoba mi się ten system i chciałbym sobie zamówić serię różnych koszyków podajników i zmieniać je na trzonkach. 

 

 

koszyki.png.0a5c9ec5a8670e02710e1a1dfe8bd042.png

Ad.1 pierwszy podajnik jest in line (na sztywno), a drugi z gumą w środku. Stąd ta różnica.

Ad.2 koszyczki z niwej serii napewno, nie wiem czy z poprzednich też, bo nie posiadam, ale podejrzewam że powinny pasować. Nowa seria to ta z systemem ICM właśnie do szybkiej wymiany.

Ps. W Gozdawie jest mega promocja na podajniki Prestona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w gozdawie mają tylko jeden rodzaj , malutkie 

Ok tego nie dojrzałem że pierwszy jest sztywny. Czyli można wziąć te pierwsze na sztywno mocowane i dokupić sobie trzonki które mają amortyzator. 

System mi się bardzo podoba, koszyk, podajnik, banjo, lub sam cięzarek ... i jeden trzonek. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał:

 

Ps. W Gozdawie jest mega promocja na podajniki Prestona

8

Nie do końca, rozmawiałem kilka lub kilkanaście dni  temu z właścicielem i  mają tylko tą wersję micro (najmniejszą), na pytanie kiedy będą pozostałe usłyszałem "nie szybko".

Ja sobie kilkanaście zamówiłem w Drapieżniku bo mieli dostawę. Ten Prestonowski wynalazek jest idealny, mam w planach zrobić materiał video im poświęcony ?

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Ten Prestonowski wynalazek jest idealny,

Grześ muszę Cię poznać kiedyś osobiście :icon_arrow1: Nie lubię papugować wpisów, ale wyjmujesz mi słowa z ust. Dwa razy BANJO się bawiłem nad wodą i jestem pod mega wrażeniem, jak dla mnie zdobywa mini przewagę na hybrydą GURU.:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się kiedyś spotkamy, jednak w tym sezonie raczej będę miał ciężko zneźć czas na dłuższe zasiadki, a takie spotkania raczej czasu wymagają ?. Ja również kiedyś bym chciał poznać osobiście Ciebie, Daniela i Stasia, bo wasze wypowiedzi bardzo cenię, a gdy widzę "dzieła" Elvisa to mam nieraz chęć zrobić foty moim wypocinom, bo często gdy on coś pokarze, to ja w tym samym czasie robiłem podobne rzeczy, np koszyczki ze strzykawek, banjo itp ?. Jak się bardziej tu zadomowię, to jestem pewien, że  ta lista się znacznie powiększy ✌?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...