Skocz do zawartości

Odzież wędkarska wiosenno jesienna przeciwdeszczowa


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Matrix ma świetny materiał. Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich ciuchów, które posiadam. Krój jest bardzo dopasowany i trzeba brać to mocno pod uwagę. Ja mam 183 cm  84 kg i rozmiar L jest w sam raz. (brzuchola nie mam) Jest jednak jedno małe ale, za wiele pod kurtkę nie wsadzę. Koszulka, cienki polar i jest max. Jeśli chciałbym się ubrać grubiej, zdecydowanie rozmiar w górę. Jak masz dobrobyt wystający z przodu, mogą a na pewno będą 2 rozmiary do przodu. Minus dla mnie, to za małe suwaki. Jak zmarzną ręce, jest zabawa. Ogólnie jednak sprawuje się bardzo dobrze. Dodatkowo jeśli lubisz coś napchać w kieszenie, będzie mały problem, bo kieszeni za wielu nie uświadczysz. Czy warto wydać taką kasę ? Jak masz, to warto.

Edytowane przez Bartek.B
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, booohal napisał:

No to tak: 

Model 170cm i 90++kg 

Kurtka L

Spodnie XL 

Osoby wrażliwe proszone są o oglądanie zdjęć od szyi w dół. 

IMG_20210413_193020.jpg.c62da5462f432e9b06528d21e0e89248.jpg

 

Ciuchy z Deca są bardzo dobre. Zwłaszcza te z działu dla myśliwych. Mam parę spodni, gumowce, dwie pary butów i wszystkie ciuchy są naprawdę bardzo dobre. Krzychu zanieś spodnie do krawcowej. Za parę złoty ładnie ci skróci i nie będziesz ich niszczył. Ja tak zawsze robię.

Edytowane przez Bartek.B
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, żona próbowała skrócić ale poległa na tym materiale nasza zwykła maszyna. 

Szczerze to o tym zapomniałem bo mam wyższe buty, też z Deca, też dla myśliwych, i kurcze ładnie te spodnie się na nich układają i ani ich nie przydeptuję, ani nie brudzę... 

Ale pewnie kwestia czasu jak wylądują u krawcowej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ostap napisał:

Ja mam decathlon z buta i te ciuchy są dostępne. Jak otworzą to przejdę się zobaczyć ;)

Taaa. Kupta je wszyscy. 

Na zlocie będziemy wyglądać jak Kelly Family. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...