Skocz do zawartości

system gps do łódki zanętowej


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym podpytać szanowne grono forum o doświadczenia z takim systemem jak w temacie.

Czy ktoś używał? Widział może u kogoś jak to działa?

Planuję dodać coś takiego do swojej łódki zanętowej. Koszt u chińczyka to 73$ https://pl.aliexpress.com/item/4000819638397.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.311b6f92ueAT1t&algo_pvid=d2270cd3-a5db-4d23-b7a7-403231ce2171&algo_expid=d2270cd3-a5db-4d23-b7a7-403231ce2171-4&btsid=2100bdec16201976996186012e28d4&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Jestem tylko ciekaw jak to się sprawuje na wodzie....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2021 o 13:54, Ostap napisał:

Gadać może wszystko :D

Zamówiłem już leci do mnie. Może na zlot uda mi się zamontować w mojej łódeczce zwanej "TW bolek"

Chyba płynie  nie leci ? czekam na recenzje po zamontowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko już siedzi w łódce i jest przygotowane do pierwszego pływania, pewnie w piątek lub sobotę, zobaczymy. Niestety APM z linku wyżej okazał się słabą podróbką i niestety nie mogę wrzucić tam nowych profili ponieważ pamięć flash jest zbyt uboga. Zrobiłem spór w alieexpress i zwrócili mi 36$. Ogólnie sprzęt działa ale profil łodzi mam z 2016 roku. Mam nadzieję, że będzie to działać a jak nie to za 36$ spokojnie kupię prawilną wersję. Jak będzie działać to nie zmieniam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdziłem wieczorem na otwartej przestrzeni i łapał fixa i zaraz gubił. Dziś rano skalibrowałem kompas i wyniosłem łódkę z domu na podwórko. Złapała fixa dość szybko. Niby pokazywało dokładność 1.4m
Testów na wodzie nie ma kiedy jak na razie bo pracuję zdalnie i pada deszcz. Niestety praca dziś z auta... c0240df39e42f045efa9dfdcf83e1ec8.jpg96682c6374492d1a4df8ce10f83ac97c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale mój stawik jest chyba za mały do testowania gps. Zaznaczam punkt na mapie i łódka płynie w odwrotnym kierunku ;)
Po dłuższej chwili dałem sobie z tym spokój. Kompas jest ok.
Wyciągnąłem łódkę z wody i niestety zauważyłem, że coś paruje mi od środka. Łódka ma wodę w środku chyba z lewej strony. Po godzinie szukania odpuściłem. Nic nie widać. Muszę rozebrać łódkę całkowicie. Zawsze coś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...