Skocz do zawartości

Jezioro Wicko Wielkie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kolejny weekend, to kolejny podbój nieznanej wody. Tym razem z nastawieniem na wędkowanie do bólu. Miał być zalew szczeciński, ale Jarzyna gada, że nie warto, że loteria, potem jezioro Dąbie, jednak tutaj koszty nas przerosły: nocleg 740zl, łódka nocleg 400 zł i po analizie wybraliśmy Wicko Wielkie ze slipem w Wapnicy. Z jednej strony jestem już tak blisko wyspy Chrzaszczewskiej, a jednak nie będę wokoło niej pływał, z chęcią zostawiam ją na wrzesień.

Ponieważ nastawiam się głównie na łowienie i testy echosondy to tym razem będzie łowione???

Troche boję się płycizn w wodzie, ale barymetria i wywiad z Bosmanem w Wapnicy powinna rozwiać wątpliwości. 

Wicko Wielkie – jezioro oddzielone od Zalewu Szczecińskiego, mieliznami i cieśninami delty wstecznej Świny. Jezioro jest dawną zatoką północnej części Zalewu Szczecińskiego. Administracyjnie większa część zachodnia należy do miasta na prawach powiatu Świnoujście, a wschodnia do powiatu kamieńskiego. Wikipedia

Głębokość • maksymalna: 2,6 m

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Jezioro Wicko Wielkie
  • Administrator

Usunąłem usterki od ostatniego pływania, podrasowałem częściowo co mi się nie podobało ostatnio i jestem gotowy na wędkowanie. Trochę kłótni co do czasu wyjazdu, bo ja oczywiście mam ciśnienie aby na wodzie być jak najwcześniej, a nie w dzień, bo szkoda czasu. Zawsze robię takie ciśnienie, gdy chcę łowić, a jak już jestem na miejscu to się uspokajam.
Start dopiero po 4tej niestety... Zanim dojedziemy to dzień stracony :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe te zdjęcia, jęzora nie widać, to normalnie nie podobne do Ciebie ?

Chyba jakiś kryzys, no cóż pozostaje mi tylko życzyć połamania w kolejnych dniach, powodzenia :champagne-2010:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Udało się coś dzisiaj wyrzeźbić w końcu, smutny finał, bo zlokakizowaliśmy najprawdopodobniej sieci kłusownicze, załącznik graficzny. 

IMG_20210515_145239.jpg

IMG_20210515_095151.jpg

IMG_20210515_095143.jpg

IMG_20210515_104252.jpg

IMG_20210515_095140.jpg

IMG_20210515_104254.jpg

received_337456694466900.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Gratuluje Grendziu wyprawy na wody Wstecznej Delty Świny.

Pamiętaj jednak, że na tym obszarze obowiązuje zakaz łowienia drapieżników do końca maja. 

Dziwię się, że Straż Wodna Wolińskiego Paku Narodowego, która stacjonuje swoimi łodziami w Marinie Wapnica (tam gdzie wodowałeś ), pozwoliła Ci na kłusownictwo.

Pozdrawiam i życzę, abyś dbał o nasze wspólne dobro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jacek napisał:

Dziwię się, że Straż Wodna Wolińskiego Paku Narodowego, która stacjonuje swoimi łodziami w Marinie Wapnica (tam gdzie wodowałeś ), pozwoliła Ci na kłusownictwo.

@Grendziu dajesz ?

 

mj-michael-jackson.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Jezioro Wicko Wielkie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...