Skocz do zawartości

Elvis LIVE


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

END. Ja już w domu. Trochę zmarzłem, ale Prezes jeszcze siedzi. On się odpowiednio ubrał. 20151206_173105.thumb.jpg.6a1f48c314a8c4Ostatni. 

W sumie około 10 Łopat i jedną płotkę. Chyba zakochałem się w ultra lekkim pickerku. Mini koszyczki się sprawdziły, bo ryby brały chętnie, ale bardzo delikatnie. Koledzy byli zachwyceni tymi koszyczkami. Popełniłem mały błąd, bo zabrałem szpulę do kołowrotka z grubszą żyłką coś około 0,16+,a miała być 0,12. I nie pozostało to bez znaczenia. Wiał nocny chwilami wiatr w twarz i przy tak grubej żyłce każda fala przyginała delikatną szczytówkę. Nie miałem też przy mocniejszej więc trzeb było się męczyć. No cóż człowiek się czegoś nowego nauczył. Jeszcze jedno żyłka była nieodtłuszczona i nie chciała tonąć. Wszystko to przez to, że ograniczyłem sprzęt do minimum. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

0,12mm jako główna przy metodzie gruntowej? Hmmmm...

Coś mi się wydaję, że na stałe w dobie smartfonów ta relacja live zagości u Nas na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania zadowolona, bo dawno nie byłem na rybach i chyba już jej dokuczałem. Zrobiłem dobry obiad (jak zwykle) to i dostałem przepustkę.

Łukasz to był zwykły przelotowy zestaw, tylko koszyczek miał taki sztywny splot z grubej żyłki. Trochę się plątało, ale dało się łapać. Nie chciało mi się szukać elementów i wiązać nowego zestawu. Główny problem to wiatr w twarz. Wtedy się najbardziej plącze.

Dnia 6.12.2015o18:21, Grendziu napisał:

0,12mm jako główna przy metodzie gruntowej? Hmmmm...

Coś mi się wydaję, że na stałe w dobie smartfonów ta relacja live zagości u Nas na forum :)

Darek 0,12 na pickera to żadna przesada. Przypony miałem 0,08-0,10 mm,a haki nr 18-20.

Co do relacji na live to nie ukrywam, że liczę na to, że będą uzupełniały temat "wyniki" i zagoszczą na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Elvis napisał:

Co do relacji na live to nie ukrywam,że liczę na to,że będą uzupełniały temat "wyniki"i zagoszczą na stałe.

Tylko trza będzie ogarnąć tel na poziomie Elvisa :) Pisać umiem na smartfonie ale nie za bardzo lubię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc zdjęcie tak właśnie pomyślałem, że na pół sztywnym łączniku zamontowałeś koszyk. Mówisz, że się trochę plątało. To raczej nieuniknione w takim wydaniu. Tak się zastanawiam, może krótka skrętka przed krętlikiem poprawiłaby sytuację. Ciut usztywni i odsunie kawałek żyłki od koszyczka? Tym bardziej przy tak delikatnej lince głównej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...