Skocz do zawartości

Elvis LIVE


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę to inaczej. Masz robotę na miejscu. Więcej czasu dla żony, dzieci i domu. Mniejsze wyrzuty sumienia i większe prawo do tego, by mieć cokolwiek dla siebie. Tym bardziej że musisz do tego dodać, obowiązki, naokołodomowe. Bo Anula, już za ciebie trawy nie skosi. :P Witaj w klubie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie znalazł nowej roboty,to zawsze możesz tu pisać,że w tym kraju nie ma odpowiedniej pracy dla ludzi z Twoim doświadczeniem i wykształceniem. Uwierzymy Ci :D A tak poważnie to w Twoim przypadku,to nie jest koniec ,tylko początek czegoś nowego... Tak trzeba do tego podchodzić. 

Edytowane przez stan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka godzin będę wiedział gdzie jest moje miejsce w szyku. Mam pierwszą rozmowę kwalifikacyjną, a będę "przesłuchiwany" przez ...mojego byłego nauczyciela ze szkoły średniej. Uczył mnie przedmiotów zawodowych, a dzisiaj jest tam dyrektorem. Trochę mnie to martwi, bo mógł mnie zapamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka godzin będę wiedział gdzie jest moje miejsce w szyku. Mam pierwszą rozmowę kwalifikacyjną, a będę "przesłuchiwany" przez ...mojego byłego nauczyciela ze szkoły średniej. Uczył mnie przedmiotów zawodowych, a dzisiaj jest tam dyrektorem. Trochę mnie to martwi, bo mógł mnie zapamiętać.
Powodzenia.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łobuz 
Nie. No coś Ty. To W. Borowski .
A tak na marginesie. Jestem już po wstępnej rozmowie. I no cóż finansowo ....
Tak sobie, bynajmniej na początku i przy gołej pensji tzn.bez nadgodzin czy pracy w nocy itp.
Jeśli zaś idzie o sam charakter pracy to muszę przyznać, że bardzo odpowiedzialna i trudna praca. Duże wyzwanie, ale duża szansa na rozwój.
Dostałem propozycję pracy nawet od poniedziałku i pełne wsparcie przez kilka tygodni a nawet miesięcy na wdrożenie.
Jak to mówił dyrektor bez pośpiechu, bo odpowiedzialność jest zbyt duża.
Po niedzieli ruszam na podbój Radomia i okolic, tak by mieć rozeznanie w rynku i ewentualne koło ratunkowe.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...