Skocz do zawartości

Biała ryba w zimie gdy nie ma lodu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@jazzribakiedy start? Zimą to się siedzi w domu i ogląda YT oraz planuje zakupy na nowy rok? może sezon otworze dopiero w maju w słoneczku. Pół roku przerwy dobrze mi zrobi:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Grendziu napisał:

@jazzribakiedy start? Zimą to się siedzi w domu i ogląda YT oraz planuje zakupy na nowy rok? może sezon otworze dopiero w maju w słoneczku. Pół roku przerwy dobrze mi zrobi:icon_arrow1:

ja to jeszcze w tym roku bym się wybrał.... brak jokersa, i robaczków innych skutecznie mi to uniemożliwia. W okolicach świąt będę pod Wrocławiem to może kupie coś na mrożonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można zamykać sezon tylko dlatego,że zimno się robi...to tak jakby zrezgnować z wolności,bo za oknem zima i nie chce się wchodzić z domu.U mnie sezon trwa cały rok.Póki rzeka nie zamarza łowię na spławik i metod gruntowe.Jak moją rzekę albo Odre skuje lód to przenoszę się na rzeki górskie,które praktycznie nigdy nie zamarzają.Jak wiadomo tam sezon zaczyna się od 1-szego stcznia tak naprawdę.Jeziora,stawyi rzeki nizinne skute lodem to też nie problem,wręcz przeciwnie.To duże pole do popisu dla wędkarza.Znam takich moczykijów dla których sezon zaczyna się dopiero zimą.Bo jak mówią,kiedy ryba bierze dobrze w cieplejszych miesiącach,to każdy głupi potrafi coś złowić,więc co to za wyzwanie... Nie odkładać sprzętu,nie konserwować na zimę.Wędki są od tego,żeby na nie łowić a nie gapić się w szafie przez 6 miesięcy,zanim przyjdzie wiosna. :D:icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc udanych łowów Stan. :icon_arrow1:

Wychodzi na to, że kilka osób ma inne podejście. Wolno Im. No wiesz, rodziny, obowiązki domowe, praca. Kiedyś trzeba na to znaleźć czas.

"   .Bo jak mówią,kiedy ryba bierze dobrze w cieplejszych miesiącach,to każdy głupi potrafi coś złowić,więc co to za wyzwanie..." 

Ugryź się czasem w paluchy, zanim coś takiego napiszesz. 

Bogatego Mikołaja !!!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wędkarstwo u Zbyszka napisał:

Z lodu łowić, to nie będziecie się nudzić zimą ;) 

Zbynio, nie każdego to interesuje. Ja nigdy nie byłem i raczej nie będę na wędkowaniu spod lodu, choć wędkuję od ponad 40lat. To po prostu nie moja bajka. Nie składam broni zimą. Jeżdżę na kanał w Gryfinie, w Gostkowicach póki nie zamarznie, ale robię to sporadycznie. Staram się zimą nadrabiać sprawy remontowe w domu, by później mieć więcej czasu na wyprawy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że co stary? Ja to piszę jako User a nie Mod.(Nie straszę konsekwencją, nie wykasowuję.) Wam wolno wstawiać takie kwiatki i mieć zdanie, a Mi nie do nich odnosić? No wybacz. Jeśli to cudze zdania, wstawiajcie cytat i jest jasność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stan napisał:

.Znam takich moczykijów dla których sezon zaczyna się dopiero zimą.Bo jak mówią,kiedy ryba bierze dobrze w cieplejszych miesiącach,to każdy głupi potrafi coś złowić,więc co to za wyzwanie... 

Nie chce sie bawic w adwokata ,ale stan tylko cytowal ludzi , ktorzy tak twierdza ...Oczywiscie rowniez z tym sie nie zgodze moj przyklad z tego sezonu okres zimowy wiele lepszy niz letni zas w tamtym sezonie lato to polowy zycia I to jest w tym  piekne Matka natura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...