Skocz do zawartości

Gadżety i koszulki


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
16 minut temu, Dominik napisał:

No dobra cwaniaczki, a ma ktoś jakąś firmę na oku, która by ogarnęła koszulki i gadżety? Na allegro można kupić tanie miarki oraz wypychacze. Kupiłbym tego więcej, by było dla wszystkich jako gratisy z naszym logo, lub nazwą projektu (logo trudno będzie zmieścić na wypychaczu). Można też oczywiście porobić naklejki na auta, czy inne rzeczy. Nie głupim pomysłem byłyby też kubki termiczne. Wielu z nas korzysta z takich rzeczy nad wodą.

Oczywiście nie ma co przesadzać z różnorodnością, ale kilka fajnych, prostych gadżetów można zrobić.

Co do koszulek i bluz poszło zapytanie do "naszego grafika" od logo, na spokojnie można coś fajnego wybrać pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Dominik napisał:

No dobra cwaniaczki, a ma ktoś jakąś firmę na oku, która by ogarnęła koszulki i gadżety?

Co do koszulek, to zapytam sprawdzoną już osobę, czy się jeszcze w to bawi i jakie przewiduje koszty (kilka osób widziało moją "nożową" koszulkę, więc o to mi chodzi.)
Dopytam też o inne "nośniki" logotypów i gadżety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Kotwic napisał:

Co do koszulek, to zapytam sprawdzoną już osobę, czy się jeszcze w to bawi i jakie przewiduje koszty (kilka osób widziało moją "nożową" koszulkę, więc o to mi chodzi.)
Dopytam też o inne "nośniki" logotypów i gadżety.

Koszulka była przednia jakościowo, ja jestem za, pytanie czy idziemy w jakość czy w cenę. Ja chcę też bluzę z kapturem taką jak.... T..... P...... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

W wolnej chwili chcę zamówić logo z tłem przezroczystym na auto, na tylną szybę o wymiarach mniej więcej 250mmx250mm, ktoś chętny?

Czekam na odp. Kotwica znajomych co do koszulek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, Grendziu napisał:

Miśki może coś takiego - nie drukowane a haftowane?

http://haftdlaciebie.pl/ każdy będzie mógł sobie coś wybrać, jak ktoś ma propozycję z innymi stronami to czekam, bo w weekend pewnie coś zamówię.

o to jest super pomysł. My damy w odpowiednim formacie logo a każdy niech sobie sam zamawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, andrzej napisał:

o to jest super pomysł. My damy w odpowiednim formacie logo a każdy niech sobie sam zamawia.

Mniej więcej jest tak jak napisałeś - sam projekt aby wszystko zrobić to 100zł - ale będzie gratis, bo obiecałem lojalność i że będziemy zamawiać, czym więcej tym lepiej.

Ja na dzień dobry chcę dwie koszulki i bluzę z kapturem - jak rozmawiałem, to fajnie aby zamówienie było większe jednorazowo, tak aby wzbudzić zaufanie.

Wystarczy wybrać model kto co chcę i za jednym razem już.

Ja chcę ten Team Poland na plecach - nie chcę Ekipa jakby co....

Jak ktoś będzie chciał to może zamówi sobie tylko haftowane logo z przody i basta - propozycję co i jak na zamkniętym proponuje - do niedzieli coś powinniśmy ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Odświeżam trochę temat na forum otwartym.

Mamy 7 propozycji, od koloru do wyboru, część może pójść jako naklejki na coś tam, np.  szybę samochodu, kubek, zapalniczkę, część na koszulki czy bluzy.

Na dniach będziemy robić zamówienie, jeśli ktoś coś by chciał, np koszulkę z własnym nickiem, to proszę dać znać.

Jeśli ktoś zna jakąś dobrą firmę co robi koszulki, kufle i inne naklejki w dobrej cenie i jakości to proszę także je wrzucić.

log1.pnglog2.pnglog3.pnglog4.pnglog5.pnglog6.pnglog7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu promował(a) i podpiął/eła ten temat
  • Grendziu odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...