Skocz do zawartości

Zawody "Wiosna dlaRyb 2016"


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie o takim współczynniku myślę Grendziu. Można wygrać w kategorii jakiejś ryby, ale ogólne zwycięstwo musi być. W końcu to nie przedszkole, gdzie każdy wygrywa. Niech chłopaki wiedzą kto jest "debeściak".

Co do zawodów dobowych, to jestem sceptyczny. Wolałbym, by jednak była jakaś atmosfera zawodów, a nie integracji. Integracja niech będzie po zawodach. Możemy zacząć w sobotę rano i połowić 6 godzin. Po zawodach integracja. Jak zorganizujemy to zbyt luźno, to nie będzie dobrych zawodów. Co to za wygrana, skoro inni łoją browary, a nie łowią ryby? Uważam, że to mają być jednak dobre zawody. Dlaczego? Bo tak łatwiej rozpropagować nasze forum i społeczność dlaRyb.pl. Jak zrobimy popijawę, to nikogo spoza forum nie ściągniemy. Pić to może każdy w swoim gronie, bez wychodzenia z domu. Ja chce zawody, na które każdy może sie zapisać. Nawet spoza forum. Na popijawę nikt poważny nie przyjdzie.

Jak zorganizujemy dobre zawody, które będzie można potem zrelacjonować w necie, to będzie sukces. Taki jest tego cel. Dlatego nie chcę nocnego łowienia.

W kwestii dwóch wędek również jestem sceptyczny. To nie będzie karpiowanie, tylko łowienie różnego rodzaju ryb. Feederowcy będą mieli przewagę nad baciarzami np. Jeśli chodzi o teamy, to proszę bardzo. Jak ktoś chce siedzieć obok kolegi, to niech siedzi. Wyniki jednak będą liczone osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dominik

    10

  • suwi

    7

  • Grendziu

    5

  • elvis

    5

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

To może wypośrodkować obie propozycje i łowić od np. 10 do wieczora . Wyniki  później grill i integracja wędkowanie do rana i koło południa w niedziele rozjedziemy się z dobrymi wrażeniami , miłymi wspomnieniami i bogatsi o nową wiedzę do domu czekając na następne takie spotkanie :) . Byłby czas na zabawę z nutą rywalizacji na rozmowy naukę i integrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...