Skocz do zawartości

Rekin


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Z cyklu do porannej kawy. Dla mnie jeden z ulubionych i zarazem niepoznanych przez mnie drapieżników , który nagminnie jest niszczony przez człowieka dla górnej płetwy, którą zjada się lub dodaje jako przysmak do zupy.

Osobonika w postaci dwóch sztuk widziałem na żywo w Egipcie w zatoce Szarm el-Szejk - gdzie pod wieczór pływałem w masce do nurkowania przy drugiej co do wielkości na świecie rafie koralowej. Mimo, że były z 200 metórw od brzegu i płyneły w naszym kierunku, wzbudziły niesamowity respekt i popłoch wśród przeciętnych zjadaczy chleba.

Cudny drapieżnik, z "debilną" łatką ludożercy dodaną przez człowieka.
 

"Dzień dobry Tanatoza(syndrom oposa)dotyczy również rekinów wystarczy je odwrócić na grzbiet i przytrzymać!Rekiny tygrysie mierzące 3-4m,nieruchomieją kiedy położy im się ręce po bokach pyska w okolicach oczu. Zjawisko to opisali naukowcy z Hawaii Institute of Marine Biology."

Autor: MonWi

20210913_100741.jpg.1a202b17e42b9bbf37f8e287bfc444d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Wpuść w Nienawiszczu, będzie spokój z kłusolami. 

Oj chciałbym, chciałbym, , kocham te stworki z zębami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator

Druga edycja Rekina, tym razem już z napisami po Polsku. Projekt przygotowany m.in. pod zawody dla dzieci i dla dzieci, choć Shark ma też fanów wśród dorosłych.

 

Wersja Standard - 39zł;

 

Wersja Premium - 69zł;

 

Wersja VIP - 99zł.

 

Projekt wspiera cele statutowe Fundacji dla Ryb.

 

Zamówienia do niedzieli będą realizowane w następnym tygodniu.

 

#t-shirt #koszulki #nadruk #wędkarstwo # fish #fishing #fundacja #dlaRyb

 

Zamówienia priv.

 

received_6377300585669051.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...