Skocz do zawartości

Rapala


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 23.02.2017 o 18:10, mav3rick napisał:


Darek prawda to co piszesz, ale szanująca się firma nie powinna na starcie na nowym rynku "szajsu" wprowadzać. Jeśli nie zdążyli dopracować czy coś lepiej było rok poczekać i wtedy wejść na rynek i zbierać z tego profity.

A człowiek nie uczy się na błędach?

Jest start na poziomie 2 w skali 1-10 tak? Nie wiem, nie widziałem. Jeśli będzie progres i pójdą do przodu o ileś procent rokrocznie, to nawet kosztem wtopy w pierwszym czy kolejnym roku myślę, że warto. Może okazać się za 3 lata, że są na tyle słabi, że w strategii marketingowej wrócą tylko do tego co im się sprawdzało, a z wędek i kręciołków zrezygnują.

Jak dla mnie za start mają plus - za jakość nie wiem, bo nie widziałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Rapala
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Rapala czy Salmo? Myślę, że jutro @Hotpoint wrzuci tu rozprawkę na 10tys znaków ????

Jedno i drugie dobre tyle, że Rapala trochę droższa i niektóre przynęty są z balsy więc nie są trwałe, co innego Salmo które są z pianki.
I tak jedno i drugie skończy na zaczepach :D 

 

@Hotpoint czekamy na rozprawkę, pamiętaj o tezie, rozwinięciu i zakończeniu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Rapala czy Salmo? Myślę, że jutro @Hotpoint wrzuci tu rozprawkę na 10tys znaków ????

 

3 godziny temu, NPC napisał:

czekamy na rozprawkę, pamiętaj o tezie, rozwinięciu i zakończeniu :P 

Taa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...