Skocz do zawartości

Woblery własnej roboty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tobiasz napisał:

Głowę tez bym okleil na gladko i próbował wyrzeźbić pokrywę skrzela itp. Lep malowany do klejonej łuski srednio wychodzi. Okleić, rzeźbić, lakier i malować
 

Pokrywy skrzelowe, oczodoły, pysk i cała reszta jest wyrzeźbiona. Jeżeli chodzi o folię to sprawdziłem ją czy się nada, nadać się nada ale właśnie później malowanie pokryje łuskę więc robota głupiego. Narobić się by później to zasłonić, sztuka dla sztuki powinna służyć tylko ćwiczeniom, czasem coś wyjdzie ale to nadal tylko test.

 

 

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Okleil folią aluminiową po 2 tygodniowym kebabie z czosnkiem i będzie leszcze łowił na to???

Kebaba nie miałem w ustach jakieś 2 miesiące a sos wole na ostro, czosnek jest dla leszczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest?

Ciemno szare, zastyga choć cieniutki film już zastygł, część główna jest teraz konsystencji smaru NLGI 3.

Twardość 25 A.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2021 o 21:24, NPC napisał:

Co to jest?

Ciemno szare, zastyga choć cieniutki film już zastygł, część główna jest teraz konsystencji smaru NLGI 3.

Twardość 25 A.

 

Nikt nic? Nawet @Grendziu @Hotpoint czy @tobiasz ?

 

Jestem zawiedziony Wami :( 

Odpowiedź: silikon do odlewów

2.jpg.0d68413c2cfd0e7932f94b1517bba737.jpg

 

 

Opracowałem nową technologię, 7 minut od zalania do wyciągnięcia z formy, próbne odlanie numer 1.

1.jpg.7a52a3ccdb6c9d18d63b06d7db0b6036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są żywice szybkie nie trzeba technologii jestes kozak z żywicy? Chcialbym boleniowke zrobić ale nie chce sie spalić na starcie co do obciążenia i ilości mikrobalonu...

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, Hotpoint napisał:

Chopie daj żyć.

?

Jestem byłym porducentem żywności sypkie dla rybek, nie przynęt z czegoś tam  :P Daj żyć, bo Betonowy już dawno skamieniał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tobiasz napisał:

Są żywice szybkie nie trzeba technologii emoji16.png jestes kozak z żywicy? Chcialbym boleniowke zrobić ale nie chce sie spalić na starcie co do obciążenia i ilości mikrobalonu...
 

Kozak nie jestem, właśnie się uczę jak mieszać nową żywice ale wszystko zależy od żywicy, jej gęstości i wypełniacza.
A zabawy w ilości składnika A do B to jest zabawa.

Robisz woblery ze sterem to ten filmik Ci pomoże:

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...