Skocz do zawartości

Woblery własnej roboty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Hotpoint napisał:

Jest weekend, więc pokaż nam tu wszystkim jak ciągniesz tego druta ?

Ręcznie czy giętarką? 

Jak robisz oczka?

Poka, poka ...

???

gif-eating-popcorn-43.gif

 

Pokazywałem jak byłem mały :D

Ręcznie przy użyciu szczypców jubilerskich:

5f2ff0ea4edd927acdf4d927ed75

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiesz co to juz moja wina, malo precyzyjnie go tam wsadziłem, po malowaniu nie bedzie widać, ołów też troche wyszedl miejscami, musze się podszkolic a to i tak testowe z ilością mikrobalonu itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
46 minut temu, Hotpoint napisał:

Nie za wąska dupka?

Pewnie będzie proble z drutem - jak na fotce.

Ledwo się mieści.

?

Byś koledze zrobił forme z drukarki 3d :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, tobiasz napisał:

Pod takie odlewy tylko silikon, z twardej formy zywica mi nie wyjdzie (łuskę, pletwy itp.)

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Da się i w żywicznej formie ale zabawy jest więcej, głównie łuska nie wychodzi z powodu rozdzielacza. W silikonie jest dużo łatwiej.

 

Obciążenie w bezsterowcach jest proste lub trudne: trudne na początku i jak chcesz uzyskać specyficzną pracę. Jeżeli chcesz uzyskać migotanie vel lusterkowanie to najprościej dać obciążenie przy kotwicy brzusznej. Temat rzeka bo dużo też zależy od kształtu przynęty.

 

@tobiasz Nie traktuj tego jako, że Cię pouczam, chcę napisać by czytający to początkujący mieli jako takie pojęcie na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, NPC napisał:

Da się i w żywicznej formie ale zabawy jest więcej, głównie łuska nie wychodzi z powodu rozdzielacza. W silikonie jest dużo łatwiej.

 

Obciążenie w bezsterowcach jest proste lub trudne: trudne na początku i jak chcesz uzyskać specyficzną pracę. Jeżeli chcesz uzyskać migotanie vel lusterkowanie to najprościej dać obciążenie przy kotwicy brzusznej. Temat rzeka bo dużo też zależy od kształtu przynęty.

 

@tobiasz Nie traktuj tego jako, że Cię pouczam, chcę napisać by czytający to początkujący mieli jako takie pojęcie na początek.

Ja takie pouczania chętnie przyjmuję bo w żywicy i wobkach z niej wiedzy mi brak. Ale jak ze wszystkim, trzeba odlac pare wersji i poprawiać. Dam znać jak osiagne co bym chciał bo nie mogę siw doczekać malowania. A jak nie wypali to będą breloczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tobiasz napisał:

Ja takie pouczania chętnie przyjmuję bo w żywicy i wobkach z niej wiedzy mi brak. Ale jak ze wszystkim, trzeba odlac pare wersji i poprawiać. Dam znać jak osiagne co bym chciał bo nie mogę siw doczekać malowania. A jak nie wypali to będą breloczki ?

To Cię pouczę :P 

W Twoim wypadku jeżeli chcesz uzyskać lusterkowanie to dałbym obciążenie jak w Salmo Slider czyli jak najniżej w brzuchu. O ile chcesz uzyskać taką pracę bo tego nie wiemy.

 

Obrazek powie ci więcej jak milion słów:

Od góry:

CWC Buster, Salmo Slider and Rapala Glidin' Rap

post-25878-0-56041200-1298660969.jpg.6e44033ee42c377af31e849055f92650.jpg

 

Salmo Slider 

post-25878-0-90377800-1298660979.jpg.3ef6c62519927baa3a7c64d8b0587f68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...