Skocz do zawartości

Krypto waluty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Tak się tylko wypowiem, że spadki to okazja do zakupów. Niby poleciało na łeb na szyję a jednak idzie na tym zarobić.

Troszkę więcej jak w banku :P Inflacja zjada piniądź to trzeba się przed nią bronić :) 

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak spadki, to teraz tylko inwestować w FTX  
Sam Bankman-Fimried "lubi to" i pozdrawia z Ameryki Południowej

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem jedno: ziemi nie dodrukujesz.

Miałem kiedyś w łapie grubą pajdę. Na znakach wodnych były portrety carycy albo cara. Jeden kwit to było kilka lat pracy takiego zwykłego człowieka. Za tę pajdę można było kiedyś kupić ulicę z kamienicami. I co? I nic. Tyle to jest teraz warte. Ale złote świnki się obroniły.?

Nie wierzę w te wirtualne pieniądze. W papier też nie wierzę. W obu przypadkach jedna decyzja może zdewaluować lata ciężkiej pracy. A może o to chodzi?? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Linek727 napisał:

Ja tam wiem jedno: ziemi nie dodrukujesz.

Miałem kiedyś w łapie grubą pajdę. Na znakach wodnych były portrety carycy albo cara. Jeden kwit to było kilka lat pracy takiego zwykłego człowieka. Za tę pajdę można było kiedyś kupić ulicę z kamienicami. I co? I nic. Tyle to jest teraz warte. Ale złote świnki się obroniły.?

Nie wierzę w te wirtualne pieniądze. W papier też nie wierzę. W obu przypadkach jedna decyzja może zdewaluować lata ciężkiej pracy. A może o to chodzi?? 

Zgodzę się połowicznie bo co powiesz ludziom co byli ofiarami reform rolnych w latach 20-50?

Już nie mówię o 150-ci latkach żyjących w Australii co "podpisywali" pełnomocnictwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...