Skocz do zawartości

Krypto waluty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też zawsze myślałem, że nauka to bzdura. Siadasz robisz kurs i przeliczasz dolce jak Gynda.

Tylko spin.


Jakie tam kursy, ruletkę grasz i kasę masz. Przecież to takie proste, a my głupi pracujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ostap napisał(a):

Też zawsze myślałem, że nauka to bzdura. Siadasz robisz kurs i przeliczasz dolce jak Gynda.

Tylko spin.
 

Nauka to nie bzdura lecz świat się zmienił do tego co było w poprzednich latach.

Tylko, że teraz płatne kursy to w większości ściema, bardzo dużo informacji co, jak i gdzie można znaleźć w Internecie. Jak naprawić auto czy też jak zarabiać na giełdzie.

Sam mogę nauczać ale tak naprawdę to tydzień nauki i zadanie domowe. W miesiąc można się spokojnie nauczyć grać. Tylko do giełdy trzeba mieć parę  rzeczy: jaja ze stali, odpowiednie nastawienie i brak chciwości. To ostatnie gubi najwięcej osób bo siadają nowicjusze i chcą być milionerami w 5 min bez wiedzy i doświadczenia. Stawiają całe konto i jak nie za pierwszym czy drugim razem to za piątym razem zerują konto. 

 

17 minut temu, mav3rick napisał(a):

Jakie tam kursy, ruletkę grasz i kasę masz. Przecież to takie proste, a my głupi pracujemy emoji16.png

To jest proste tylko trzeba wiedzieć co i jak oraz godzin spędzonych przed komputerem.

 

Mogę Wam powrzucać wyniki z wczoraj, jeszcze sprzed dzisiejszej nocnej pompy. Będziecie zdziwieni że da się w dzień sporo zarobić.

Tylko czas też ma wartość a trzeba swoje wysiedzieć przed komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jacub Kowalski napisał(a):

Kryptowaluty są fajne. można zarobić dużo pieniędzy przy minimalnych nakładach. Ale jest wiele ale. Pierwszy raz straciłem wszystkie moje inwestycje. potem znowu i znowu. przez straty zrozumiałem jak to działa. ale obecnie istnieje wiele kursów, które mogą pomóc Ci wejść na rynek kryptowalut bez strat. szczególnie teraz polecam wejście na rynek kryptowalut tylko z mentorem.

poza tym oprócz kry

Nie ma znaczenia czy krypto czy Forex, zasady są te same różnica jest tylko w tym jak mocno chodzi.

Ruletka to jest loteria o ile gramy w gronie znajomych, w kasynie to się tylko przegrywa.

 

Bez strat piszesz....

Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oficjalnie piszę:

Postanowiłem sobie zrobić challenge na 2023 i zakładając, że mam konto za powiedzmy 100$ podwoić je na jednej parze. Grane jak był czas, chęci i możliwości oraz miały to być szybkie trady, nic co miało leżakować od np. złapanego dołka i wyszło o 20 do 30 % w górę.
Grając na małej dźwigni i grając ''bezpiecznie''.

Nie, trejdy miały być szybkie czyli do około 2 godziny lub mniej. Nie zawsze wychodziły te dokładnie 2 godziny ale wychodziły trejdy.

 

Suma sumarum: w 2 tygodnie licząc od 4 stycznia do 17 stycznia cel został osiągnięty. Dokładnie jedna mikro strata liczona w centach z powodu prowizji choć technicznie rzecz biorąc to też była wygrana.

 

Jakbym grał agresywnie to można podwoić stan konta nawet w dzień ale nie o to tutaj chodziło, chodziło o sukcesywne wygrywanie grając bezpiecznie.

Udało się i da się, trzeba tylko chcieć i wiedzieć jak.

 

 

Teraz już nie będę się bawił, zaczynamy prawdziwą grę.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pod presją jest zawsze inaczej...

Cytując mojego klienta:

"jeśli nie jesteś gotowy aby przegrać milion złotych, a wiesz że przyjdzie dzień, gdzie przegrasz, to nie zaczynaj... Najlepiej nigdy nie zaczynaj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bobek napisał(a):

Pod presją jest zawsze inaczej...

Cytując mojego klienta:

"jeśli nie jesteś gotowy aby przegrać milion złotych, a wiesz że przyjdzie dzień, gdzie przegrasz, to nie zaczynaj... Najlepiej nigdy nie zaczynaj".

Jaką presją? Dla mnie to już tylko cyferki.
Mój kapitał więc moje straty ale zyski już upaństwowione :P Nie gram na próbnym koncie więc ryzykuje swoimi realnymi pieniędzmi. 

 

Giełda jest prosta, gdzieś znalazłem cytat: "Na giełdzie najlepsi są średnio inteligentni, Ci mądrzy ciągle czegoś szukają, poprawiają, sprawdzają. Ci średni po prostu grają i wygrywają."

 

I taka jest prawda, żeby być dobrym na giełdzie to trzeba poznać podstawy, nauczyć się i później grać dosłownie jak przysłowiowy robot.
Ot cała technika ustawić takiego robota lub samemu zachowywać się jak robot.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • Administrator

Zacząłem inwestować dla zabawy codziennie po 6zl na emeryturę za pomocą Revolut 😉😉😉 na razie w złoto, srebro, platynę, pallad. Będą to Inwestycje długoterminowe do emerytury 😂 korca mnie kryptowaluty, ale takie inwestycje dla mnie to abstrakcja. Po 4 dniach i inwestycji 24zl jestem na plusie 5gr💪💪💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...