Skocz do zawartości

Nasze sprzętowe, wzloty i upadki.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grendziu napisał:

ja po prostu nie lubię patrzeć na coś jak jest fajnego i ma się kurzyć

To zapodawaj rozsądne ceny a nie, liczysz jak za apartamenty w Ritzu, to znajdziesz nabywców(żarcik)?. Co do Aventus które używasz. Darek ja z twojego kija korzystałem jak siedzieliśmy razem na łowisku. Wyskoczyłeś chyba w tedy na chatę. Prawdopodobnie się nie znam, a na pewno jestem ze wsi, ale ja nie rozumiem jak można było wydać na tą pałę tyle kasy. No przykro mi, ale to subiektywna opinia ? chłopka roztropka. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, ArekH napisał:

To zapodawaj rozsądne ceny a nie, liczysz jak za apartamenty w Ritzu, to znajdziesz nabywców?. Co do Aventus które używasz. Darek ja z twojego kija korzystałem jak siedzieliśmy razem na łowisku. Wyskoczyłeś chyba w tedy na chatę. Prawdopodobnie się nie znam, a na pewno jestem ze wsi, ale ja nie rozumiem jak można było wydać na tą pałę tyle kasy. No przykro mi, ale to subiektywna opinia ? chłopka roztropka. 

A 2 skład jest super, 3 skład popsułem, więc mam uraz i jest shit.?

No ja uważam, że warto.

Jeden uważa że Skoda (niektóre modele są nawet fajne), czy Fiat to dobre auto,  inny wsiada do BMW , a jeszcze inny musi mieć Lamborghini. Ja lubię jak ludzie mają i lubią wydać kasę. Teraz mam handre aby resztę życia chodzić w butach Lowa do końca życia, znając życie na planowaniu się skończy ???

Ktoś powie, że ekstraklasa w piłce nożnej jest fajna i jest od czasu do czasu,a jednak większość jeśli chce jakości w sporcie to obejrzy Ligę Mistrzów itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grendziu napisał:

Ktoś powie, że ekstraklasa

To nie tak Darku, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Każdego człowieka w jakimś tam stopniu ciągnie do "luksusu" Poprawiania sobie jakości, w tym wypadku łowienia. Nie wiem co ze mną nie tak, bo wydaje mi się że mam trochę pojęcia o sprzęcie i potrafię doradzić, ale to nie pierwszy przypadek że górno półkowy sprzęt ze mną "nie gada" To samo było ( @elvis świadkiem) z tak swego czasu osławionym Sphere, a szczególnie z modelem 390/100g. Oglądaliśmy go na Rybomanii i kompletnie ze mną nie gadał. Kij kosztujący w tamtym czasie tysiaka, przede wszystkim ewidentnie leciał na ryj. Z czasem wyszło że wersja 360/90 się nagminnie łamie. Teraz parcie jest na Zemex-a. Blanki jeśli się nie mylę Koreańskie a robota Rosyjska. Mam parcie na jeden model, ale to niemal 9 setek i oglądając YT nie mogę oprzeć się wrażeniu że to drut. Żeby nie było, podsumowując i w żadnym wypadku nie chcąc ciebie obrazić, połam i tego drugiego Aventusa i zostań przy "Daiła"? Oni przynajmniej sprzęt tworzą a nie sygnują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
55 minut temu, ArekH napisał:

To nie tak Darku, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Każdego człowieka w jakimś tam stopniu ciągnie do "luksusu" Poprawiania sobie jakości, w tym wypadku łowienia. Nie wiem co ze mną nie tak, bo wydaje mi się że mam trochę pojęcia o sprzęcie i potrafię doradzić, ale to nie pierwszy przypadek że górno półkowy sprzęt ze mną "nie gada" To samo było ( @elvis świadkiem) z tak swego czasu osławionym Sphere, a szczególnie z modelem 390/100g. Oglądaliśmy go na Rybomanii i kompletnie ze mną nie gadał. Kij kosztujący w tamtym czasie tysiaka, przede wszystkim ewidentnie leciał na ryj. Z czasem wyszło że wersja 360/90 się nagminnie łamie. Teraz parcie jest na Zemex-a. Blanki jeśli się nie mylę Koreańskie a robota Rosyjska. Mam parcie na jeden model, ale to niemal 9 setek i oglądając YT nie mogę oprzeć się wrażeniu że to drut. Żeby nie było, podsumowując i w żadnym wypadku nie chcąc ciebie obrazić, połam i tego drugiego Aventusa i zostań przy "Daiła"? Oni przynajmniej sprzęt tworzą a nie sygnują.

Ja się nie obrażam, do Aventusa mam jakieś tam anse, miał być kij do wszystkiego i prawie jest, niestety nie nadaje się na rzekę typu Warta i rzeki o jakimś tam uciągu wg mnie.

Co do Shpehe, też mi totalnie nie leży, jak i większość produktów Browninga niestety, ale jak w każdej marce, można poszukać perełki w dobrej cenie.

Drugi raz 2 Aventusów bym nie kupił, tym bardziej, że nie cierpię 3 składów w Feeder. Jak i w spinnie 2 składów. Tam musi być jednolity blank.

Sam nie wiem co bym kupił teraz, jeśli będzie Rybomania i na niej będziemy to będę szukał jakiegoś fajnego kija do metody, na szybkie łowienie w Nienawiszczu, niby mam takowego z Browninga z metalowymi przelotkami w górnej części i mi ten kij nie pasuje, pewnie pójdzie pod młotek, przychód poleci na cele statutowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Grendziu napisał:

Sam nie wiem co bym kupił teraz

Ja chyba pozostanę przy "włoszczyźnie" pomimo że ostatni zakup mnie rozczarował. Latami, w ciemno, wiedziałem co do akcji czego się spodziewać, a wybili mnie z rytmu. Włosi nie tolerują klusek, choć je robią.  mam nadzieję że na targach wystawi się Zemex i będę mógł ocenić realnie ich wartość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mnie aktualnie interesuję Daiwa N'Zone - seria, bo mimo, że Ojcu jedną kupiłem, to nie znam, oraz Guru ta wersja tańsza, @elvis wspominiał, że to wypisz wymaluj CF Daiwa, jak wypuszczali rok czy dwa lata temu.

Tak mi się trochę stęskniło za fidelem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

miał być kij do wszystkiego

Do wszystkiego był jeno żółty, Radziecki teleskop, z brązową szczytówką zrobioną z? Kamienia? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Penn Fierce II. Rozczarowanie. Nawijak niemal totalnie bez mocy pomimo sensownych parametrów. Sprawdziło się co ludziska pisali w necie że szybko łapie luz na rotorze. Prócz ładnego wyglądu nie ma się co w to pchać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...