Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, ArekH napisał:

Co Ciebie tak zmotywowało? Przyznam że sporo fragmentów przeskakiwałem. 

@ArekH

Sądzę, że warto czasem wyzbyć się uprzedzeń. Ja tak zrobiłem i obejrzałem z uwagą. Swoją opinię zostawię, póki co, dla siebie.

Słowo pisane, a mówione o tej  samej treści, może mieć różny wydźwięk. Co nie zmienia faktu, że jak ktoś pruje worek, to go pruje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=30]
Słowo pisane, a mówione o tej  samej treści, może mieć różny wydźwięk.


No, a co jeśli ta sama osoba mówi jedno, a w komentarzach pod filmem pisze co innego?
Kiedy kłamie i manipuluje?
Przyznam szczerze, że szkoda mi czasu na oglądanie tego wywiadu. Wolę obejrzeć "Na dobre i na złe", a nawet Wiadomości" w TVP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobra, bo mam pytanie i tego nie rozumiem. Trudno jest się przebić wśród miliona filmów na YT i trafić na coś fajnego, ostatnio nawet patrze na tiktoki (nuda)... 

Ja jak jadę nad wodę, to przeważnie po to aby się wyciszyć, zrestartować, a jak z kimś to się i nagadam, a tak ooo, od siebie gadać do kamery? 

Pomijam cel promocji przez producentów wędkarskich. Jaki jest cel mówienia do kamery?  Gdybym chciał i miał parcie na szkło to bym poszedł droga Bruca Willisa, ale na rybach o rybach? 

Pytam tak od serca, dla siebie, bez podtekstu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]elvis[/mention] dla Ciebie
Dostałem powiadomienie , ale nie zamierzam tracić czasu, nawet jakby było tam coś ciekawego.
Jak znam życie i L...to jest tam 5 minut materiału, a reszta to lanie wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...