Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=4]elvis[/mention] oraz [mention=2]Grendziu[/mention]
Streszczę Wam: ktoś ma wizję, wizję gdzie twierdzi czasem dobrze ale w większości źle. Do tego nie pisze, nie mówi nic odkrywczego lub czego już nie zrealizowano!
Tak te gumofilce z PZW już dawno temu wprowadziły to o czym on mówi i to jeszcze zanim on wrzucił swój pierwszy film na YT. Normalnie szok.
Wprowadzanie jednej rzeczy dokładnie zastępującej drugą to jak wymyślanie koła na nowo, może uda się ulepszyć ale nie da się wymyślić czegoś co już istnieje.
To jak kupienie auta w UK z kierownicą po prawej stronie i twierdzenie, że to najlepsze auto nie patrząc, że w całej Europie jest ruch po drugiej stronie
Tam to działa więc wszędzie musi działać! Tam to działa "jako tako" to wszędzie będzie dobrze działać! Musi bo tak być i już bo on tak twierdzi.
 
Marzenie, że wędkarstwo będzie się rozwijać i porównywanie wędkarstwa w UK do wędkarstwa w PL to już kompletny odlot.
Macie licencję na łowienie w morzu? W UK nie ma czegoś takiego a w PL jest więc jak on liczy wędkarzy w UK? Dane z kosmosu.
 
Wędkarstwo czy to w UK czy w PL będzie się kurczyć i to widać od wielu lat, prawie nie ma młodych, Ci w średnim wieku pracują i nie mają czasu na łowienie lub chcą połowić więc płacą i mają. Płacą w różnych krajach bo jadą do Szwecji, Hiszpanii czy gdziekolwiek gdzie są ryby i je zabierają! Tak Anglicy mordują na skalę masową ryby w krajach Skandynawii ale o tym cisza, tylko co to go interesuje? O tym nie napiszą w ichniejszych Faktach czy nie powiedzą o tym w BBC. Niech opowie o śmieciach które Ci porządni, dbający o środowisko obywatele wyrzucają wszędzie, dosłownie wszędzie! Czyste łowiska? Komercje są czyste a przeciętne łowisko w UK jest zaśmiecone podobnie jak w PL.
 
Anglicy to najmądrzejszy naród na świecie! Oni wiedzą najlepiej jak łowić, jak zarządzać łowiskami, mają najlepsze firmy jak Drennan, Preston i inne. Dlatego głownie łowią na przynęty nie  produkowanych w UK a sprzęt robiony wszędzie tylko nie w Anglii. Tylko jest napis po angielsku: "nie przeznaczone do spożycia przez ludzi" bo inaczej zjedzą całe opakowanie zanęty.
 
[/url]  
 
 
 
 
 
 
Dzięki za recenzję.
Czyli nic nowego, ale zgadza się od czasu do czasu przewijają się ciekawe pomysły i mądre wnioski. Szkoda tylko, że od czasu do czasu.
Odkąd zajął się hejtowaniem PZW jego filmy zdominował ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
28 minut temu, ArekH napisał:

Oj, bo się zarumienię.:champagne-2010:

Nawet nie wiesz ile błędów tam popełniłem, aż wstyd. Jak dziecko we mgle?

Wcześniej gadałem, że Aventys się nie nadaję na rzekę, mój błąd, nadaje się 3oz szczytówka i dawał radę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ArekH napisał:

@Semi łowi na rzece nie regulowanej. Tam, jest ciut inaczej, choć nurt układa się podobnie

Arek, czasami zdarza mi się też na uregulowanych rzekach łowić, np. na Bugonarwi mam swoją ulubioną główkę, na której kilkanaście lat temu na napływie potrafiłem przez noc na spławik na przystawkę 20 leszczy złowić.:D Teraz już tam nie łowię, bo tłok straszny i wypłyciło strasznie ten odcinek rzeki. Mam też fajną miejscówkę nad Wisłą, z opaski kamiennej się łowi dosłownie pod nogami. Muszę rdzę lenistwa wędkarskiego z karku zrzucić i jak to się wszystko zakończy ruszyć w końcu dupę i zacząć jeździć na nocki tak jak kiedyś. Bo kto to widział żeby przez cały sezon kilkanaście leszczy łowić, tyle to na jednej zasiadce nocnej się łowiło.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...