Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na płytach WMH Jakubie. Ciężko to znaleźć. Miałem gdzieś tą płytę i skitrałem. A tera, nie wiem gdzie. Mam taki nawijak Made in USSR. Chodzi super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pięć karpiszonów w niespełna 18 godzin to wynik godny nawet jak na komercję. Wraz z kumplem tyle ryb wyciągnęliśmy na wodzie PZW i to (w czterech przypadkach na pięć) na samodzielnie wykonane przeze mnie kulasy. Kulki robiłem po raz pierwszy w życiu. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obserwacje podwodnego świata.

Szczupak i liny w jednym stali domku...

 

Tym razem kamera Water Wolf  powędrowała nad bardzo urokliwe jeziorko na Kaszubach. Kolega Grzegorz, który był tego dnia operatorem kamery, wywiózł ją łódką niedaleko brzegu. Okolicę obsypał gotowanym grochem. Groch zainteresował dwa liny, które w kilkanaście minut wydłubały z dna wszystkie żółte ziarna. Widać, że te rybki mają do grochu słabość. Regularnie pokazywał się też niewielki szczupak. Może szczupły nie żył w jakiejś szczególnej komitywie z linami, ale ewidentnie było widać, że te ryby się tolerują. Takie samo zachowanie zaobserwować można na ostatnim filmie kanału Ryby Na Żywo gdzie szczupak i kilka linów też od siebie nie stronią.

Na filmie widać też, że masa pływającej tam drobnicy nie wydaje się jakoś szczególnie przestraszona obecnością drapieżnika. Nie podpływa mu co prawda pod pysk, ale też nie ucieka w popłochu. W pewnym momencie widać nawet jak ławica małych rybek za nim płynie. Znajomy twierdzi, że szczupak jest najedzony i te ryby to czują, ale czy tak faktycznie jest?  Jak myślicie?

Zachęcam do zapoznania się z materiałem wideo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


Udało mi się namówić syna na wspólny wyjazd na ryby. Był z nami kolega wraz z synem. Zapraszam do oglądania. :)

 

Edytowane przez SuperGrover
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Udało mi się namówić syna na wspólny wyjazd na ryby. Był z nami kolega wraz z synem. Zapraszam do oglądania.
 

Zajefajna produkcja. Jeden z lepszych filmów jaki w ostatnim czasie oglądałem.
Gratuluję pomysłu.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, elvis napisał:


Zajefajna produkcja. Jeden z lepszych filmów jaki w ostatnim czasie oglądałem.
Gratuluję pomysłu. emoji122.pngemoji476.png

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! 
 

Dzięki! W sumie ten film to totalny sponton. Nawet holu pierwszej ryby nie nagrałem, bo nie myślałem żeby z tego film zrobić. Ogarnąłem się przy drugiej. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...