Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy Przemka to dla mnie absolutnie merytoryczny TOP wędkarskich filmów. Niby coś tam się wie, ale Przemek zwraca uwagę na takie detale, które większość pomija. No, rozbił mnie w puch tą silikonową wstawką do feederlinka. Nigdy nie spojrzałem na zasadę działania zestawu w ten sposób, a raczej szukałem w tym działaniu jak najmniejszego oporu.

Mam takie wrażenie, że Przemek jest gościem, który od innych speców czerpie garściami niuanse, a potem je miksuje z własnym, bogatym doświadczeniem i na koniec doskonali. Super!

Świetny film, świetny przekaz, tona wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy Przemka to dla mnie absolutnie merytoryczny TOP wędkarskich filmów. Niby coś tam się wie, ale Przemek zwraca uwagę na takie detale, które większość pomija. No, rozbił mnie w puch tą silikonową wstawką do feederlinka. Nigdy nie spojrzałem na zasadę działania zestawu w ten sposób, a raczej szukałem w tym działaniu jak najmniejszego oporu.
Mam takie wrażenie, że Przemek jest gościem, który od innych speców czerpie garściami niuanse, a potem je miksuje z własnym, bogatym doświadczeniem i na koniec doskonali. Super!
Świetny film, świetny przekaz, tona wiedzy.
Ja też wpadłem na to co Przemek tylko zamiast tej silikonowej rurki stosuję koralik do montażu morskich przywieszek. Jest dość szeroki i hamuje fajnie koszyczek. Może nie aż tak jak ta rurka, ale też ma właściwosci samozacinajace. IMG_20201129_132458.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych budżetowych to jedne z najpopularniejszych. Zasięg działania centralki to ... 450 metrów!!! Potwierdzony na filmie. 

Edytowane przez SuperGrover
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...