Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
44 minuty temu, jazzriba napisał:

Fajna opcja z tymi kruszonymi kulkami do pelletu. Bardziej chodziło mi o to, że gość ma na tacy mikropellet i trzy rodzaje kulek. Nic więcej bo i po co?

Przemek tylko to nie wszędzie jest tak samo, nie można porównać wód gdzie łowią Angole do naszych, tam masz kałuże na poziomie 2/4 maks 6ha, a u Nas jeziora głębokie, duże, piękne, różnorodne :icon_arrow1:

Tego Pana z Philem bardzo lubię, aby nie było, jestem pewien, że wiele mógłbym się jeszcze od nich nauczyć. Jednak pellet wg mnie nie jest jedynym dobrym rozwiązaniem na wszystko, jest wygodny, fajny, ale nie wszędzie odpowiednio skuteczny. :221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Krótki filmik reklamowy i widzę 2 znanych mi "celebrytów" wędkarskich (Arek i Daniel, sorry jak kogoś pominąłem). Wrzucam, bo nie wiem czy chłopaki widzieli materiał z własnym udziałem, teraz mogą o profity wystąpić :39icon::champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęsknię za tą imprezą, jako człowiek. Super jest w piątek, mimo że niby drożej za wejście. Nie płaciłem jak by co. Jeśli tylko nie zryją mi grafiku i przyjacile oraz koledzy i koleżanki dopiszą?  Będę tam już w piątek. Zapłacę za wejście. Warto. To inne zwiedzanie i oglądanie. Po takim piątku? sobota to szok. Nie ma się jak i gdzie załapać. Grześ? Sokoli wzrok. :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...