Skocz do zawartości

Własne alkohole regionalne i nie tylko


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zlałem soki i dolałem do uprzednio zlanych alkoholi. Moje szczęście w nieszczęściu spróbowało wiśni i czerwonej porzeczki i usłyszałem, że to jest pyszne. Wiśnia wyszła delikatna i idealna w smaku, aronia i czerwona porzeczka mocniejsze i słodkawsze. Mogłem zasypać je tak jak wiśnie nie po 1,5 a po 1kg cukru. Nauka nie idzie w las, aroni wyszło około 4 litrów, około 3,5 litra czerwonej pożyczki, wiśni ciut więcej niż 2 litry. Teraz 3 miesiące niech się gryzie sok z alco, a później do butelek :D:champagne-2010:

20200922_093350.jpg

20200922_093341.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

A powinieneś zacząć. Twoje "niepicie" po wspólnych spotkaniach, bokiem mi wychodzi. :$

To było na czas wczorajszy. Nie łap mnie za słówka, bo walnę focha???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Semi napisał:

@MrProper, pojemnik z chłodnicą jest przepływowy czy nie? Jak to tylko wiaderko bez możliwości przepływowej wymiany cieczy chłodzącej, to musisz ręcznie wymieniać, bo szybko się nagrzewa.

Przepływowy. Dopływ i odpływ jest z tylu pojemnika.

Właśnie kombinuje jak to podłączyć by miało to ręce i nogi, odpływ chce na sztywno zamontować a na dopływie jakiś śrubunek zamontować,  i tu się pojawił problem, bo rurka jakaś nie standardowa ?

Piętnastka to nie jest, a suwmiarkę mam w garażu ?

Jutro będę kombinował 

 

edit: qrwa, jak jakiś czarnoksiężnik ????

Edytowane przez MrProper
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...