Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o spinnie


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za fotki bo warunki nie sprzyjają a choć moja Motka nieźle sobie radzi to i tak wyszło słabo. Doszedl dzisiaj kijek kupiony z lombardu za niecałą stówkę. Choć pewnie @mav3rick , @Hotpoint czy inny @Grendziu pojadą po moim ego bo to ludzie ze spiningiem za pan brat, Ja jestem zachwycony. Jak bym miał to określić jednym słowem? Struna. Podpiąłem pod niego Dragona Fishmaker 925 i wydaje się za ciężki. Świetny, duży foregrip, tym bardziej że lubię trzymać kij powyżej kołowrotka. Delikatny blank z przelotkami jednostopkowymi. Nie wiem czy ten kijek powstał jeszcze u Niemca, czy już po przejęciu marki przez chinoli, ale uważam że marka DAM tu nie ucierpiała. 

IMG_20211221_175929716_HDR.jpg

IMG_20211221_175941183_HDR.jpg

IMG_20211221_175948174_HDR.jpg

IMG_20211221_180042386_HDR.jpg

IMG_20211221_180139569_HDR.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Linek727 napisał:

Gdzie taką perłę wyjąłeś? Dałbyś linka, może się jeszcze coś trafi?

Wpisałem parametry mnie interesujące. Wyskoczyło samo. jestem zadowolniony! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ArekH napisał:

twister/ kopyto

I gdzie to TO i co będzie łowione?

Arkadijo w mordę jeża nasmaruję coś więcej, bo duperele o ??? potrafisz wypisywać na trzy strony, a o najważniejszym dziale wedkarskim piszesz dwa wyrazy!

Tłister i kopyto 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Gdzie taką perłę wyjąłeś? Dałbyś linka, może się jeszcze coś trafi?

Pozwolę sobie wyręczyć Arka :

  

Dnia 18.12.2021 o 12:12, ArekH napisał:

Człowiek jak za długo nie wędkuje to go wyobraźnia ponosi. Wczoraj doszedłem do wniosku że jednak rekraacyjnie wrócę do spiningu. Kupię parę twisterków i kopytek i z nudów czasem porzucam. Kwestię kija rozwiązałem po taniości. https://allegro.pl/oferta/wedka-dam-effzett-spinning-slr-2-70m-7-21g-11153063357 a nawijaków mi nie brakuje ale jak by co, będzie pretekst kupić następny. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Brałem jak dla kurdupla. 270cm / 7/21g. Celuję w gumy typu twister/ kopyto do max 14g.  Lubiłem obrotówki. 

@Hotpoint masz odpowiedź, co chcesz więcej ? wędka uniwersalna pod okonia, sandacza, szczupaka na lekko a i bolenia czy klenia też tym wytarga jak dobra przynętę założy. Nie samymi sumami człowiek żyje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a Wy co?!

@Tench_fan, @Grendziu

Tenczi i Najgrubszy... Adwokaci Diabła? ?

Dajcie się chłopakowi wykazać i wygadać. W końcu Arkadiusz ? chodził na ryby wcześniej niż wynaleziono wędkarstwo, więc wie co jest pięć i potrafi sam nasmarować co i gdzie planuje tym nawalać ?

???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardziej pod Szczupaczka planuję. Sandałkiem również nie wzgardzę ale opukiwanie dna słabo mi wychodziło. Jak już wspomniałem obrotówki lubię ale ten kijek może być za sztywny. Popróbujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...