Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o spinnie


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 godziny temu, ArekH napisał:

Tak bardziej pod Szczupaczka planuję. Sandałkiem również nie wzgardzę ale opukiwanie dna słabo mi wychodziło. Jak już wspomniałem obrotówki lubię ale ten kijek może być za sztywny. Popróbujemy. 

Zaś zrobię wątek, luźne rozmowy o spinningu... Z tego co pamiętam, to kiedyś robiłeś sam przyjęty, czy już mnie pamięć zawodzi i to nie Ty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Zaś zrobię wątek, luźne rozmowy o spinningu... Z tego co pamiętam, to kiedyś robiłeś sam przyjęty, czy już mnie pamięć zawodzi i to nie Ty???

Robiłem Woblery z drewna lipowego. Nawet coś na nie złowiłem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 godzin temu, ArekH napisał:

Nie wiem czy ten kijek powstał jeszcze u Niemca, czy już po przejęciu marki przez chinoli, ale uważam że marka DAM tu nie ucierpiała

D.A.M. jest Chinczykiem aktualnie?

 

8 godzin temu, Hotpoint napisał:

Tenczi i Najgrubszy... Adwokaci Diabła? ?

Dodam jakbyś nie wiedział, że przeznaczenie tego kija to głównie łowienie z brzegu :P 
Wiem, wiem, człowiek całe życie się uczy, nawet takie Łyse glace jak Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grendziu napisał:

Dodam jakbyś nie wiedział, że przeznaczenie tego kija to głównie łowienie z brzegu :P

Dziękuję Daruś za wyjaśnienie, to zdanie zmieniło moje "rzycie" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hotpoint to tylko dlatego, że Darek chciał Ci nieco przypomnieć. Wynika to z tego, że wędki i kołowrotka dawno nie trzymałeś w dłoniach tylko kielnię i poziomicę. ?

Może to i jak jazda na rowerze i podstaw się nie zapomina, ale tak na wszelką okoliczność. Inną kwestią jest, że nasz "Guru" spinningu poczuł się w obowiązku do zabrania głosu w tej kwestii. Jako, że mi spining wyraźnie odmawia współpracy za bardzo głosu już podnosić nie będę ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

@Hotpoint to tylko dlatego, że Darek chciał Ci nieco przypomnieć.

Spoko chłopaki, temat dopiero założony a tu już jazda po bandzie. Będzie dobrze.? Jestem zagorzałym feederowcem i to się raczej nie zmieni. Z nudów pomyślałem o spinie i że to może mnie nakręcić do odzyskania wędkarskich jaj. Sport tani nie jest ale mobilny. Moje stare, tłuste dupsko miało by okazję się poruszać. Nie chcę w tym temacie popłynąć finansowo, traktuję jak odskocznię. Fajnie by tu było widzieć linki do utensyliów spiningowych w rozsądnych cenach i porady co do technik łowieckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej tam "jazda po bandzie"? Nasi specjaliści Ci doradzą i niezbędnych wskazówek udzielą. Co do cen niespecjalnie da się poradzić choć możesz tak jak ja polować na aukcje na Allegro. Dość często ludzie wyzbywają się całych zestawów przynęt np. rezygnując z tej formy wędkowania. To dobre rozwiązanie jeśli nie musisz mieć koniecznie nowiutkich pachnących przynęt i jest to tylko odskocznia od feedera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Fajnie by tu było widzieć linki do utensyliów spiningowych w rozsądnych cenach i porady co do technik łowieckich

"Latexem gumowanym" mogę się podzielić, u mnie tego za dużo. Słabiej z ołowiem ???

Co do aukcji allegro i zakupów w sieci też się wyleczyłem, chyba, że coś sprawdzonego jako uzupełnienie. 50/50 to nietrafione zakupy

 Najlepszym rozwiązaniem jest sklep stacjonarny, aby móc sobie samemu wybrać co się lubi, a i tak woda weryfikuje zakupy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

jeśli nie musisz mieć koniecznie nowiutkich pachnących przynęt i jest to tylko odskocznia od feedera. 

Nie muszę. Wolę używane, a łowne. ?

 

42 minuty temu, Grendziu napisał:

"Latexem gumowanym" mogę się podzielić,

Dziękuję Darku i na pewno nie chcę nikogo urazić, ale z zasady ludziska odstępują rzeczy które im nie podeszły lub się nie sprawdziły. Nikt raczej nie odda tego co działa. Nie planuję następnego magazynu w piwnicy. Kilka gumek i wibrówek mieszczących się w jednym pudełku. Taki jest przynajmniej plan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...