Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ArekH napisał:

Giera Ją będzie bolała. 

Cholera, o tym nie pomyślałem ;)

Bardziej to chodzi o to, że jak wciśniesz przycisk to łódka nie robi kompletnie nic, jęczy tylko i z głośnika leci ta sama melodia.... 'kiedyś to było....' 

 

p.s.

Jest też ukryty przycisk dostępny tylko dla VIP'ów a nazywa się 'rakietu' lepiej dla Was jak nie będę mówił co on powoduje! 

Edytowane przez Ostap
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ostap napisał:

Jest też ukryty przycisk dostępny tylko dla VIP'ów a nazywa się 'rakietu' lepiej dla Was jak nie będę mówił co on powoduje! 

A doleci do ruskich? ?

 

Jak zGrendziu pisał, mam zamiar pojawić się na zlocie. Jest to dość prawdopodobne.
Chyba, że okaże się, że łowię na przeciwnym końcu Polski i nie zdążę wrócić do domu w czwartek. Ale to się dopiero okaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości@Grendziu .

Jesteś przeciwny nęceniu niewielką ilością ziaren na swoim " dołku" , to żeby nie mordować się spombem, muszę poczekać, aż pojedziesz po schabowe, buchnąć łudkę i se dopiero wywieść?
Porcja na nockę Jagodno
IMG_20220806_212656.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2022 o 08:17, Grendziu napisał:

To może odwołamy? Zawody już odwołałem, zlot też da się "nie ogarnąć".

Piłeczka po waszej stronie ???

Na razie chętni z dojeżdżających to Monika z facetem, Radek, Paweł i Daniel, możliwe że Kotwic, jeśli kogoś pominąłem to proszę o wpis i jakaś deklaracje do końca tygodnia.

Grendziu, to z "facetem" bo imienia nie pamiętasz, czy zostawiasz mi pole do manewru? ??

no to czekamy na info, szkoda, że części nie pasuje :( no ale życie by było zbyt piękne, jakby zawsze wszystko pasowało... a myśleliście o przesuwaniu terminu? bo nie cofalam sie w temacie x stron :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, nikamo napisał:

czy zostawiasz mi pole do manewru? ??

Jaka bystra :) Zlot się odbędzie, ilu będzie, tylu będzie :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Jaka bystra :) Zlot się odbędzie, ilu będzie, tylu będzie :P

no czasem mam przebłyski :P

a płacimy na miejscu, czy na konto teraz jak najszybciej? sorki jak gdzies wczesniej bylo info, nie doczytalam sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...