Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Panowie już przerabialiśmy temat, że mimo chęci i planów to okres letni jest dość słaby, bo albo ktoś jedzie z rodziną na wakacje, albo wrócił z wakacji i nie może, albo musi pracować za kolędę, bo tamten ma wolne.

Ostatni weekend sierpnia to czas gdzie powinno być ciepło, 1 dwa tygodnie września też ok, alternatywnie, nigdy chyba się nie spotkaliśmy w najpiękniejszym miesiącu maju. U mnie od kilku lat majówki z rodziną nie wchodzą w grę, bo jestem na rybach.

@ArekH i "radomiaki" i 8nni ostatni weekend sierpnia czy 1 lub 2 drugi weekend września?  

Jeśli będzie bardzo zimno to ogarniemy noclegi @Grzes77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy z decyzją. Jest dopiero styczeń, jak mądrze napisał Adrian. Proponuję czas do ogarnięcia, koniec maja. Nie być na zlocie to źle. Ale życie dyktuje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

Poczekajmy z decyzją. Jest dopiero styczeń, jak mądrze napisał Adrian. Proponuję czas do ogarnięcia, koniec maja. Nie być na zlocie to źle. Ale życie dyktuje warunki.

No właśnie bardziej chodzi oto aby rozplanować wszystko na przełomie grudnia i stycznia, w tym roku jeden z powodów jest, też że nie będzie zawodów w spinningu u nas, to niby to, że "przespałem" planowanie... Choć upominałem się już o coś w grudniu. 

Jeśli to zrobimy "teraz" do końca np stycznia , to każdy może wpisać sobie termin w kalendarz i jak komuś będzie zależało i nie wykluczy go choroba to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uwielbiasz maj, a kto go nie lubi, to może właśnie maj?

Pogodowo wiadomo zawsze jest loteria. Wędkarsko jeden z najpiękniejszych miesięcy.

Wiosna, świeżość przyrody, poranne ptasie trele. Ach tęskno mi już do wiosny.?

Chyba już wszystkie komunie zaliczone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-5 czerwiec? 

1. Jeszcze nie wakacje.

2. Szkoła z górki.

3. Powinno być ciepłej jak w maju.

4. Nie trzeba kiblować za kogoś, bo jest na urlopie w wakacje

6. Nie koniec miesiąca, więc Grześ może.

7. Bo później mam wyjazd ?

???

Ok, to załatwione ?

Znów wam termin wymyśliłem i mnie nie będzie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z Arkiem i Hotpoint to średnio po drodze ja bardziej mogę coś z zacnym kibicem zielonogórskim planować. Ta skrzynka piwa daje mi dodatkowe bodźce by ten 2022 rok był tym przełomowym, by w końcu Ci co mnie lubią i nie lubią w końcu poznali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwi Ci co zaplanować coś mogą. Ja nie mogę więc się nie wypowiadam. Chłopaki, jak będę mógł to przyjadę. Oby te ze wschodu się trochę uspokoili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Semi napisał:

Szczęśliwi Ci co zaplanować coś mogą. Ja nie mogę

Tomek ja też nic nie mogę, ale się wypowiadam ?

Niestety, ale pewnie dopiero ze 3 dni przed imprezą będę wiedział co i jak, bo  na swoim sytuacja jest dynamiczna i czasem potrafi się zmienić w 3 sekundy o 360 stopni ? i wszystkie plany idą w PiS... Znaczy na grzyby ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2022 o 23:10, mav3rick napisał:

Mi z Arkiem i Hotpoint to średnio po drodze emoji4.png ja bardziej mogę coś z zacnym kibicem zielonogórskim planować. Ta skrzynka piwa daje mi dodatkowe bodźce by ten 2022 rok był tym przełomowym, by w końcu Ci co mnie lubią i nie lubią w końcu poznali emoji41.png

A wiesz, że ja zawsze wyjeżdżam ostatni? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...